Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Wszystkie oferowane w sklepie produkty znajdują się w naszym magazynie, dlatego gwarantujemy wysyłkę w 24h.

Zamówienia złożone i opłacone (lub za pobraniem) do godziny 13.00 wysyłamy tego samego dnia (pon-pt).

Kurier DPD

Przesyłki dostarczane są przez firmę kurierską DPD zwykle w 1-2 dni robocze, z naszej obserwacji wynika jednak, że najczęściej przesyłka dociera do odbiorcy na następny dzień roboczy.

Paczkomaty InPost

Regulaminowy czas dostawy 48 godzin od daty nadania. Niestety nie wszystkie dostępne produkty w sklepie wysyłamy paczkomtami ze względu na gabaryty. Dlatego przy wyborze niektórych produktów nie będzie możliwości wysyłki do Paczkomatu.

Odbiór osobisty

Istnieje możliwość bezpłatnego odbioru zakupionych produktów w naszym sklepie stacjonarnym, który mieści się w Wasilkowie ul. Białostocka 50. Godziny otwarcia sklepu 8.00 - 16.00 od poniedziałku do piątku.

Dostępne metody płatności:

- przelew bezpośrednio na konto sklepu. W tytule przelewu koniecznie prosimy wpisać: „Zamówienie nr ...” Dane firmy: DS TRADE - Zimnoch sp.j. ul. Białostocka 50 16-010 Wasilków

Bank: PKO BP

Numer konta: 11 1020 1332 0000 1602 1007 5481

- za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl dzięki temu nie musisz przepisywać formularzy i ręcznie zlecać przelewów. Wystarczy, że zalogujesz się do banku i autoryzujesz, wypełnione już, polecenie przelewu (płatności dostępne dla większości banków w Polsce). Dodatkowo dzięki systemowi możesz zrealizować płatności przy pomocy najpopularniejszych kart płatniczych (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro) lub za pomocą płatności BLIK

- opłata kurierowi przy odbiorze przesyłki: gotówka lub karta