Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Avocado Poduszka i pluszowy ogrzewacz do dłoni Cozy Noxxiez

Avocado Poduszka i pluszowy ogrzewacz do dłoni Cozy Noxxiez

Kod producenta: NOXXIEZ_HW752
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
119,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Avocado Poduszka i pluszowy ogrzewacz do dłoni Cozy Noxxiez

Avocado Poduszka i pluszowy ogrzewacz do dłoni Cozy Noxxiez

 

Poduszka z miękkim wypełnieniem HW752 została stworzona przez markę Cozy Noxxiez. Zabawka 3w1 ma wiele zastosowań rozpoczynając od miękkiej poduszki, ogrzewacza do rąk czy po prostu maskotki do zabawy. Dzieci uwielbiają bawić się pluszową kulą wyglądającą jak owoc. Stworzona maskotka urzeknie każdego, a szerokie wzornictwo pozwoli na wybór swojego modelu.

Każdy model poduszki Cozy Noxxiez posiada miękkie wypełnienie i ma otwarcie z każdej strony co pozwala łatwo włożyć ręce do środka, a najmłodszym schować swoje drobne skarby o których nikt nie może się dowiedzieć. Ręce mogą być idealnie ogrzane od temperatury ciała! Wkładając ręce do środka, dzieci poczują się przytulnie i bezpiecznie.

Ogrzewacz do dłoni jest kompaktowy i łatwy do transportu dlatego będziesz mógł zabrać wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Maskotka w kształcie awokado ma zielone kończyny. Okrągła pluszowa głowa ma wymiar 35 x 35 x 35 cm i waży 400 g. W całości wykonana jest z wysokiej jakości materiału - poliestru i wyposażona została w stabilne szwy zapewniające lepszą trwałość. Ogrzewacz zaprojektowano w Holandii.

Cozy Noxxiez powstała w 2010 roku jako firma rodzinna, której podstawową działalnością jest projektowanie, tworzenie oraz dystrybucję artykułów pluszowych i tekstyliów domowych. Już na początkowym etapie produkty poddawane są ścisłym zasadom bezpieczeństwa i jakości. W roku 2023 została poszerzona oferta o nowe modele poduszek do przytulania, gigantyczne ocieplacze na stopy i koce z kapturami zwierzęcymi. Szeroki asortyment i ciekawe wzornictwo produktów zachwyci każdego!

Producent:
Cozy Noxxie
Kod producenta:
HW752
Wiek:
3+
Wymiary:
35 x 35 x 35 cm