Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
LEGO Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689
  • LEGO Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689
  • LEGO Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689
  • LEGO Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689
  • LEGO Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689
  • LEGO Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689
LEGO Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689 LEGO Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689 LEGO Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689 LEGO Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689 LEGO Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689
LEGO Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689

LEGO Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689

Kod producenta: LG41689
Dostępność: duża ilość
 Zapytaj o produkt
LEGO Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689

LEGO Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689

 

Wysyłamy w poniedziałek, 02.10

Qty
249,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Dostępny

Jeśli chcesz poczuć się jak w prawdziwym wesołym miasteczku to właśnie zestaw serii Lego Friends Magiczny diabelski młyn i zjeżdżalnia 41689 to zapewni. Diabelski młyn kręci się i jest pięknie ozdobiony gondolami w kształcie fioletowych cylindrów, a stoisko ze słodyczami zachęca do wcielenia się w rolę sprzedawcy. Mali magicy mogą tez pochwalić się sztuczkami z kartami.

Zestawy zabawek Lego Friends pozwalają dzieciom odkrywać emocje i kolory prawdziwego świata w towarzystwie przyjaciół, którzy stoją zawsze przy nich.

Kolorowy komplet klocków to prawdziwa gratka dla kreatywnych dzieci kochających festyny. Jest w nim także element, który pozwala zrobić magiczną sztuczkę i zadziwić przyjaciół.

W pudełku na dzieci czekają trzy minilaleczki Lego Friends ubrane i umalowane jak na festyn. Są tam także kreatywne akcesoria w rodzaju pałek do żonglerki, lizaka, cylindra oraz planu wesołego miasteczka.

Dzieci mogą jeździć na diabelskim młynie, zabawiać tłumy, wykonując sztuczki z kartami i żonglując, sprzedawać cukierki na stoisku lub sprawić, że goście wesołego miasteczka będą znikać na spiralnej zjeżdżalni!

W dolnej części zjeżdżalni znajdują się sprytnie pomyślane lustrzane panele, dzięki którym minilaleczki „znikają”, choć tak naprawdę opuszczają zjeżdżalnię z tyłu modelu, zaskakując przyjaciół czekających z przodu!

To świetny produkt na prezent świąteczny, urodzinowy lub podarunek bez okazji dla kreatywnych dzieci w wieku od 7 lat, które uwielbiają wraz z przyjaciółmi odgrywać scenki z prawdziwego świata oraz lubią wszystko, co magiczne.

Pokaż dzieciom magiczny świat miasta Heartlake, gdzie mogą rozwijać swoje pasje, a najlepsi przyjaciele chętnie im w tym pomogą.

Diabelski młyn ma ok. 22 cm wysokości, 18 cm szerokości oraz 12 cm głębokości. Zjeżdżalnia ma ok. 28 cm wysokości, 14 cm szerokości oraz 15 cm głębokości.

Producent:
LEGO
Kod producenta:
41689
Wiek:
7+
Ilość elementów:
545
Seria:
FRIENDS
Wymiary opakowania:
38,2 x 26,2 x 7,4 cm

Super Pakowanie

Chcieliśmy Cię poinformować, że mamy tutaj mistrzów pakowania! Nasz zespół pakujący to specjaliści w dziedzinie "opakowań na złoty medal" oraz prawdziwi czarodzieje w swojej dziedzinie. Uzbrojeni w folię bąbelkową, tekturę, taśmę i mnóstwo kreatywności, tworzą magiczne kokony ochronne dla Twoich skarbów. Jeśli byśmy mogli, wręcz podróżowalibyśmy z Twoją przesyłką, trzymając ją w bezpiecznym uścisku przez całą drogę! :)

Czy to kolekcjonerskie lalki czy pierwszy rower do nauki akrobacji w chmurach ;), traktujemy wszystko z takim samym szacunkiem i ostrożnością. Nasze paczki nie tylko chronią, ale też pozwalają Twoim przedmiotom poczuć się wyjątkowo, jakby podróżowały w pierwszej klasie.

pakowanie paczki 1 pakowanie 2 pakowanie 3

pakowanie 4 pakowanie 5 pakowanie 6

Pakowanie Prezentowe

Wiesz co? Nie tylko dostarczamy prezenty – tworzymy magiczne opakowania, które same w sobie są częścią całego doświadczenia! To trochę jak zawijanie marzeń w kolorową taśmę i obsypywanie ich szczęśliwą iskrą.

Nasi kreatywni specjaliści od pakowania prezentów to prawdziwi artyści. Każdy węzeł, kokardka i urocza ozdoba są starannie dobierane, żeby twój prezent prezentował się, no cóż, jak milion dolarów! Niezależnie od tego, czy to urodziny, święta czy po prostu "dla Ciebie od Ciebie", tworzymy opakowania, które wywołują uśmiech już na pierwszy rzut oka.

Jeżeli chcesz dodać życzenia do pięknie zapakowanej paczki, napisz je w polu „Dodaj notatkę do prezentu" (opcja dostępna w koszyku).

notatka o życzeniach

Dziękujemy za zaufanie i możliwość zapakowania Twoich skarbów. Cieszymy się, że możemy być częścią ich podróży!

pakowanie_prezentowe1 pakowanie_prezentowe2 pakowanie_prezentowe3

pakowanie_prezentowe4 pakowanie_prezentowe5

Jeśli masz jakieś nietypowe życzenia dotyczące pakowania, jesteśmy gotowi do wyzwania! Chcemy, żeby każda przesyłka opuściła naszą przestrzeń pakowania z uśmiechem i pewnością, że czeka ją przygoda na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

 opakowanieozdobne.jpg

Ale to nie wszystko! :)

Wielu klientów doceniło zakupy w naszym sklepie i nasze super pakowanie. Sprawdź nasze znakomite opinie na portalu CENEO.

Dziękujemy wszystkim klientom za poświęcony czas na wystawienie opinii, bardzo nas to cieszy i motywuje do pracy :)

Z pozdrowieniami,

Zespół Mistrzów Pakowania z Todler.pl :)