Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Mini wózek Czerwień strażacka Moover 880190
  • Mini wózek Czerwień strażacka Moover 880190
  • Mini wózek Czerwień strażacka Moover 880190
  • Mini wózek Czerwień strażacka Moover 880190
  • Mini wózek Czerwień strażacka Moover 880190
  • Mini wózek Czerwień strażacka Moover 880190
  • Mini wózek Czerwień strażacka Moover 880190
Mini wózek Czerwień strażacka Moover 880190 Mini wózek Czerwień strażacka Moover 880190 Mini wózek Czerwień strażacka Moover 880190 Mini wózek Czerwień strażacka Moover 880190 Mini wózek Czerwień strażacka Moover 880190 Mini wózek Czerwień strażacka Moover 880190
Mini wózek Czerwień strażacka Moover 880190

Mini wózek Czerwień strażacka Moover 880190

Kod producenta: MOV_880190
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(31.01.2023)
129,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Mini wózek Czerwień strażacka Moover 880190

Mini wózek Czerwień strażacka Moover 880190

 

Czerwony mini wózek z żółtymi kołami spodoba się wszystkim miłośniczkom zabawy w domek oraz opiekę nad lalą. Przeznaczony jest dla małych lalek do 20 cm wysokości. Wózeczek sprawdzi się także w formie organizera na długopisy oraz małe karteczki. Wkomponowany w wystrój pokoju dziecka doda większego uroku jako dekoracja na biurku czy szafce. Jeśli poszukujesz wózka do przewozu większych lalek obejrzyj wózek w kolorze naturalnym lub czerwieni strażackiej.

Tylko naturalne materiały
Zabawka w całości wykonana jest z naturalnej sklejki lipowej o grubości 10 mm oraz drewnianych kół zakończonych gumową taśmą. Wózek pokryty jest ekologiczną farbą z atestem, która chroni przed substancjami uczulającymi.

Podłoże antypoślizgowe
Masz już dość głośnych zabawek? Zastosowane koła antypoślizgowe zmniejszą uciążliwy hałas. Rozwiązanie chroni podłogi naszego mieszkania oraz samą zabawkę przed zużyciem. Dodatkowo gumy działają jak „zderzaki” chroniąc ramy drzwi i ściany. Obicia kół obniżą maksymalną prędkość wózka oraz pozwolą na jego indywidualne dostosowanie do użytkownika. Koniec zamartwiania się uciekaniem zabawki, przy czym nie traci na łatwości prowadzenia.

Solidne wykonanie
Wózek jest w pełni stabilny i nie przychyla się. Zamontowane koła zabezpieczają stelaż przed przewróceniem. By zwiększyć bezpieczeństwo malucha, wszystkie krawędzie wózeczka zostały zaokrąglone. Solidne wykonanie zwiększa wartość zabawki oraz buduje zaufanie dzieci i ich rodziców do marki.

Opracowany zgodnie z potrzebami dzieci
Zabawkę stworzono na podstawie zachowań dzieci oraz ich potrzeb. Duńscy specjaliści przeprowadzili badania reakcji na zmysły dziecka. Skupili się na tym co przykuwa największą uwagę dzieci. Czym lubią się bawić. Jakiego koloru zabawka przyciąga wzrok. Z jakiego jest materiału, że sięgają po nią jako pierwszą. W czasie tworzenia zabawki producenci opierali się na zebranych informacjach. Detale zabawki zostały dopracowane w taki sposób, aby służyła niejeden raz.

Korzyści z zabawy
Maluch przez zabawę naśladuje zachowania dorosłych. Buduje podstawowe relacje, uczy się odpowiedzialności i troski. Dziecko stara się dbać o lalkę, jak o prawdziwego bobasa. Zabawa lalkami rozwija wyobraźnię oraz zachęca do aktywności ruchowej. Zadbaj o prawidłowy rozwój swego dziecka.

Montaż zabawki
Wózek dla lalki oferowany przez markę Moover jest dostarczany złożony i gotowy do użycia. Zabawkę opracowano z myślą o mniejszych dzieciach, dlatego nie posiada małych elementów.

Trochę o samej marce
Duńska firma Moover specjalizuje się w produkcji drewnianych zabawek.  Zaprojektowane na podstawie zachowań dzieci, opracowane by rozwijały i uczyły. Producent posiada różnego rodzaju meble dla lalek, samochody dla chłopców czy układanki oraz zawieszki dla maluchów. Przemyślane w każdym szczególe, oryginalnie zaprojektowane oraz solidnie wykonane posłużą niejednemu pokoleniu. Moover spełni Twoje oczekiwania.
Producent:
MOOVER
Kod producenta:
880190
Wiek:
1+
Wymiary:
20 x 12,5 x 21 cm (dł x szer x wys)
Kolor:
czerwony
Wymiary opakowania:
21,5 x 14 x 23 cm