Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 939,00 zł - 1 889,00 zł

Wiek

Wiek

Kolor

Kolor

Wielkość kół

Wielkość kół

Waga

Waga

Rama

Rama

Rowery Puky

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-26 z 26 pozycji

Aktywne filtry

Rowery PUKY

Rowery PUKY to sprawdzony sprzęt, pochodzący od renomowanego producenta, posiadającego wieloletnie doświadczenie w tworzeniu pojazdów dla najmłodszych klientów. Od niepamiętnych czasów bowiem, rower jest dla dzieci nieodłącznym elementem, który towarzyszy im w dzieciństwie. Rowerki PUKY to bogaty wybór różnych modeli, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Zróżnicowana konstrukcja oraz kolorystyka sprawia, iż każdy rodzic z pewnością wybierze rower dla swojej pociechy.

Niezawodne rowery PUKY

Swój pierwszy rower pamięta niemalże każdy, albowiem w życiu dziecka jest to naprawdę istotna chwila. Warto zatem zadbać oto, aby rower dla dziecka był jak najlepszy, dzięki czemu nasza pociecha będzie korzystała z niego z przyjemnością i nie zniechęci się. Oferowane przez nas rowery PUKY to doskonałej jakości sprzęt dla milusińskich już od lat trzech. Jest to wspaniała propozycja na pierwszy, normalny rower w życiu dziecka, gdyż łączy on w sobie najważniejsze cechy - bezpieczeństwo, wygoda oraz solidne wykonanie. 

Rowery PUKY dla najmłodszych

Rower to pojazd znany nam już od setek lat, który swoich miłośników posiada na całym świecie. Jest to świetna alternatywa dla innych form przemieszczania się, dbająca przy okazji o nasze zdrowie. Dla dzieci jest to wyjątkowa rzecz, bowiem w ich życiu to pewnego rodzaju pierwsze, poważne wyzwanie. W końcu kto z nas nie pamięta swoich pierwszych zmagań na rowerze. Chcąc zapewnić dziecku pewny, wysokiej jakości sprzęt, oferujemy Państwu rowery PUKY, które są całkowicie bezpieczne i niezwykle komfortowe. Dzięki nim, nasza pociecha z przyjemnością będzie z niego korzystać, a tym samym, zadbamy o jego aktywność fizyczną. Jest to niezwykle istotne obecnie, bowiem dzieci coraz mniej czasu spędzają na świeżym powietrzu. Rower PUKY zadba o kondycje, kręgosłup oraz ogólne zdrowie dziecka, a także będzie świetną zabawą z rówieśnikami. Nasze rowery dla dzieci są już odpowiednie dla urwisów od trzech lat.