Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Aktywne filtry

Brio

Aktywne filtry

Wyjątkowe drewniane zabawki Brio na lata

Brio jest cenioną i rozpoznawalną marką zajmującą się produkcją drewnianych zabawek dla najmłodszych dzieci. Jej początki miały miejsce w Szwecji w 1884 roku. Firma Brio jako pierwsza na świecie stworzyła drewnianą kolejkę będącą inspiracją dla kolejnych producentów. Zabawki Brio charakteryzują się najwyższą jakością materiałów i estetycznym wykonaniem produktów. Producenci przywiązują szczególną uwagę do bezpieczeństwa dzieci podczas zabawy. Drewniane auta czy kolejki Brio wykonane są z naturalnych materiałów, pokrytych nietoksycznymi farbami oraz lakierami na bazie wody, a ponadto nie posiadają jakichkolwiek ostrych krawędzi. Produkty są wytrzymałe na upadki i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu zapewnią niezapomnianą zabawę i posłużą na długie lata. Świat zabawek Brio tworzą drewniane kolejki, wśród których w zestawach znajdują się różne drewniane tory, tunele, mosty i dworce. Kolejki drewniane Brio wyróżniają się jakością wykonania, fascynują kolorami i kształtami, co sprawia że przyciągają dzieci od najmłodszych lat. Maluchy mogą bawić się pojedynczymi zestawami lub łączyć je w całe konstrukcje, co pozwala na rozbudowę wymarzonego świata i jeszcze bardziej uatrakcyjnia każdą zabawę. Wszystkie zestawy z serii Brio World są kompatybilne, dzięki czemu mogą stworzyć jeden obszerny plac zabawy. Dodatkowe elementy tj. znaki drogowe, sygnalizacja świetlna czy figurki urozmaicą każdą chwilę spędzaną z zestawami z serii Brio World.

Drewniane kolejki Brio dla dzieci

Zabawki Brio pobudzają dzieci do tworzenia nowych tras oraz budowania ciekawych konstrukcji. Natomiast Brio zestawy konstrukcyjne obudzą w dziecku majsterkowicza. Dzięki, czemu maluch może projektować, budować, a następnie udoskonalać swoje dzieła. Dzięki swojej prostocie produkty rozwijają dziecięcą wyobraźnie i ciekawość, a dodatkowo pobudzają kreatywność. Zestawy Brio zainteresują nie tylko małych konstruktorów, ale przeniosą w świat zabawy również rodziców. Są gwarancją wspaniałej zabawy dla chłopców, ale i dziewczynek. Dzięki różnorodności zestawów są idealnym pomysłem na wszelkiego typu okazje. Zatem, jeśli Państwa pociecha interesuje się tworzeniem nowych konstrukcji to oferowane przez nasz sklep z zabawkami produkty Brio są skierowane właśnie do Państwa.