Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Micro światełko deluxe czerwone AC4129

Micro światełko deluxe czerwone AC4129

Kod producenta: MICROAC4129
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(16.03.2023)
49,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Micro światełko deluxe czerwone AC4129

Micro światełko deluxe czerwone AC4129

 

Wyposaż swój dwukołowy pojazd w praktyczny i przydatny gadżet jakim jest czerwone światełko Deluxe. Pasuje do wszystkich hulajnóg oraz rowerków marki Micro, a co więcej możesz je nawet przyczepić do plecaka, a wszystko jest to możliwe dzięki silikonowemu paskowi, który jest bardzo elastyczny oraz posiada regulację długości. Lampka jest odporna na deszcz i w całości została wykonana z miękkich materiałów, które są łatwe do czyszczenia.

Światełko wyposażone jest w jasne żarówki LED, które święcą białym światłem. Dziecko może ustawić 1 z 3 trybów oświetlania, by być bardziej widoczne na drodze. Wybierz czy przejażdżce towarzyszyć będzie stałe światło, miganie a może szybkie miganie? Światełko oświetli każdą drogę przejazdu i sprawdzi się również jako drobny upominek.

Świecący gadżet zapakowano w kartonowe pudełeczko.

Producent:
MICRO
Kod producenta:
AC4129
Kolor:
czerwony