Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Jeździk ciężarówka Czerwień strażacka Moover 988889
  • Jeździk ciężarówka Czerwień strażacka Moover 988889
  • Jeździk ciężarówka Czerwień strażacka Moover 988889
  • Jeździk ciężarówka Czerwień strażacka Moover 988889
Jeździk ciężarówka Czerwień strażacka Moover 988889 Jeździk ciężarówka Czerwień strażacka Moover 988889 Jeździk ciężarówka Czerwień strażacka Moover 988889
Jeździk ciężarówka Czerwień strażacka Moover 988889

Jeździk ciężarówka Czerwień strażacka Moover 988889

Kod producenta: MOV_988889
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(16.03.2023)
349,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Jeździk ciężarówka Czerwień strażacka Moover 988889

Jeździk ciężarówka Czerwień strażacka Moover 988889

 

Czerwony jeździk ciężarówka przyda się maluchom, które uczą się jeździć oraz utrzymywać równowagę. Zabawka stanowi uzupełni oferty marki Moover z kolekcji Classic Big Toys. Jeździk urzeka wykonaniem w stylu retro. Przywołaj wspomnienia z dzieciństwa, oczaruj swoją pociechę zabawką sprzed lat i odkryj na nowo dziecięcy świat.

Tylko naturalne materiały

Zabawka w całości wykonana jest z naturalnej okleiny z drewna lipowego o grubości 10 mm oraz podwójnych, drewnianych kół zakończonych gumową taśmą. Ciężarówka jest pokryta ekologiczną farbą z atestem, dllatego nie musisz martwić się o substancje uczulające Twoje dziecko.

Podłoże antypoślizgowe

Masz już dość głośnych zabawek? Zastosowane koła antypoślizgowe zmniejszają uciążliwy hałas. Dodatkowo rozwiązanie chroni podłogi naszego mieszkania oraz zabawkę. Jak wiesz, każdy urwis porusza się we własnym tempie. Obicia kół obniżają maksymalną prędkość ciężarówki oraz pozwalają na jego indywidualne dostosowanie do użytkownika. Koniec zamartwiania się uciekaniem zabawki. Na podwójnych kołach zamontowano hamulec. Zabawka nie traci przy tym na łatwości prowadzenia.

Solidne wykonanie
Ciężarówka jest w pełni stabilna i nie przechyla się. Zamontowane w samochodzie koła zabezpieczają dodatkowo stelaż przed przewróceniem. Dziecko może bez obaw wsiadać na niego i jeździć. Siedzisko jest zamontowane na wysokości 19 cm. Pojazd porusza się zarówno do przodu jak i do tyłu. Łatwo się nim skręca oraz obraca, dzięki specjalnemu mechanizmowi połączenia ciągnika z naczepą. Dziecko, które uczy się jeździć stara się utrzymać równowagę oraz stabilność. Jednak nie zawsze wszystkim wychodzi to od razu. Dlatego też wszystkie krawędzie ciężarówki zostały zaokrąglone, by zadbać o bezpieczeństwo malucha. Solidne wykonanie zwiększa wartość zabawki oraz buduje zaufanie dzieci i ich rodziców do marki.

Gdy urwis wykorzystuje zabawkę jako jeździk, naczepa pełni funkcję siedzenia. Jeśli znudzi mu się jazda, może zacząć przewozić w kabinie czy w schowku naczepy lalki, klocki lub inne swoje zabawki. Autko ma otwieraną z góry klapkę przez którą dziecko może wrzucać i wybierać zabawki do schowka. Jeśli dziecko chce wybrać wszystkie zabawki za jednym razem może rozłączyć elementy i wybrać je z przodu naczepy. Mniejsze dzieci mogą potrzebować pomocy rodziców, by rozłączyć kabinę i przyczepę, nie jest to takie łatwe.

Opracowany zgodnie z potrzebami dzieci

Zabawkę stworzono na podstawie zachowań dzieci oraz ich potrzeb. Duńscy specjaliści przeprowadzili badania reakcji na zmysły dziecka. Skupili się na tym co przykuwa największą uwagę dzieci. Czym lubią się bawić. Jakiego koloru zabawka przyciąga wzrok. Z jakiego jest materiału, że sięgają po nią jako pierwszą. W czasie tworzenia zabawki producenci opierali się na zebranych informacjach. Detale zabawki zostały dopracowane w taki sposób, aby służyła niejeden raz.

Korzyści z zabawy

Zadbaj o prawidłowy rozwój swego dziecka. Maluch uczy się przez zabawę w przewóz lalek czy samochodzików. Zabawa pojazdami rozwija dziecięcą wyobraźnię oraz zachęca do odkrywania i ćwiczenia umiejętności motorycznych. Ciężarówka jeździk rozwija integrację sensoryczną oraz stymuluje zmysły dziecka. Zabawka zachęca również do podejmowania kolejnych aktywności ruchowych.

Montaż zabawki
Ciężarówka jest dostarczana w płaskich kartonach z elementami do złożenia. Firma zastosowała specjalny system zatrzasków Moover, który ułatwi oraz przyśpieszy składanie zabawki. Do montażu nie przydadzą się żadne narzędzia, a cały proces trwa zaledwie kilka minut. Postępuj zgodnie z instrukcją dołączoną do zestawu. Zabawka nie posiada małych elementów, dlatego sprawdzi się do zabawy dla dzieci powyżej 2 lat.

Trochę o samej marce

Duńska firma Moover specjalizuje się w produkcji drewnianych zabawek. Zaprojektowane na podstawie zachowań dzieci, opracowane by rozwijały i uczyły. Producent posiada różnego rodzaju meble dla lalek, samochody dla chłopców czy układanki oraz zawieszki dla maluchów. Przemyślane w każdym szczególe, oryginalnie zaprojektowane oraz solidnie wykonane posłużą niejednemu pokoleniu. Moover spełni Twoje oczekiwania.
Producent:
MOOVER
Kod producenta:
MOV_DTR_988889
Wiek:
2+
Wymiary:
56 x 19 x 29 cm (dł x szer x wys)
Kolor:
czerwony
Wymiary opakowania:
54,5 x 18,5 x 24 cm