Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Jeździk przedszkolaka Moover 880305
  • Jeździk przedszkolaka Moover 880305
  • Jeździk przedszkolaka Moover 880305
  • Jeździk przedszkolaka Moover 880305
  • Jeździk przedszkolaka Moover 880305
  • Jeździk przedszkolaka Moover 880305
  • Jeździk przedszkolaka Moover 880305
Jeździk przedszkolaka Moover 880305 Jeździk przedszkolaka Moover 880305 Jeździk przedszkolaka Moover 880305 Jeździk przedszkolaka Moover 880305 Jeździk przedszkolaka Moover 880305 Jeździk przedszkolaka Moover 880305
Jeździk przedszkolaka Moover 880305

Jeździk przedszkolaka Moover 880305

Kod producenta: MOV_880305
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(29.11.2022)
349,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Jeździk przedszkolaka Moover 880305

Jeździk przedszkolaka Moover 880305

 

Drewniany jeździk przedszkolaka w kolorze naturalnego drewna zaprojektowano w stylu retro. Przemyślany w najmniejszym szczególe idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie wyposażenia w żłobku. Zabawka marki Moover pochodzi z kolekcji przeznaczonej dla  dzieci od 2 do 6 lat.

Tylko naturalne materiały

Zabawka w całości wykonana jest z naturalnej okleiny z drewna lipowego o grubości 10 mm oraz podwójnych, drewnianych kół zakończonych gumową taśmą. Koła pokryte są ekologiczną farbą z atestem, dlatego rodzic nie musi martwić się o substancje uczulające.

Podłoże antypoślizgowe

Masz już dość głośnych zabawek? Zastosowane koła antypoślizgowe zmniejszają uciążliwy hałas. Dodatkowo rozwiązanie chroni podłogi naszego mieszkania oraz samą zabawkę przed zużyciem. Jak wiesz, każdy urwis porusza się we własnym tempie. Obicia kół obniżają maksymalną prędkość jeździka oraz pozwalają na jego indywidualne dostosowanie do użytkownika. Zabawka nie traci przy tym na łatwości prowadzenia.

Solidne wykonanie

Jeździk przedszkolaka jest w pełni stabilny i nie przechyla się. Zamontowane w samochodzie koła zabezpieczają dodatkowo stelaż przed przewróceniem. Dziecko może bez obaw wsiadać na niego i jeździć. Pojazd porusza się zarówno do przodu jak i do tyłu. Łatwo się nim skręca oraz obraca, dzięki specjalnemu mechanizmowi połączenia ciągnika z naczepą. Dziecko, które uczy się jeździć stara się utrzymać równowagę oraz stabilność. Jednak nie zawsze wszystkim wychodzi to od razu. Dlatego też wszystkie krawędzie ciężarówki zostały zaokrąglone, by zadbać o bezpieczeństwo malucha. Solidne wykonanie zwiększa wartość zabawki oraz buduje zaufanie dzieci i ich rodziców do marki.
Gdy urwis wykorzystuje zabawkę jako jeździk, naczepa pełni funkcję siedzenia. Jeśli znudzi mu się jazda, może zacząć przewozić w schowku naczepy lalki, klocki lub inne swoje zabawki.

Opracowany zgodnie z potrzebami dzieci

Zabawkę stworzono na podstawie zachowań dzieci oraz ich potrzeb. Duńscy specjaliści przeprowadzili badania reakcji na zmysły dziecka. Skupili się na tym co przykuwa największą uwagę dzieci. Czym lubią się bawić. Jakiego koloru zabawka przyciąga wzrok. Z jakiego jest materiału, że sięgają po nią jako pierwszą. W czasie tworzenia zabawki producenci opierali się na zebranych informacjach. Detale zabawki zostały dopracowane w taki sposób, aby służyła niejeden raz.

Korzyści z zabawy
Zadbaj o prawidłowy rozwój swego dziecka. Maluch uczy się przez zabawę w przewóz lalek czy samochodzików. Zabawa pojazdami rozwija dziecięcą wyobraźnię oraz zachęca do odkrywania i ćwiczenia umiejętności motorycznych. Ciężarówka jeździk rozwija integrację sensoryczną oraz stymuluje zmysły dziecka. Zabawka zachęca również do podejmowania kolejnych aktywności ruchowych.

Montaż zabawki

Jeździk przedszkolaka jest dostarczany w całości, jako złożony i gotowy do użycia. Wystarczy nasunąć jedynie koła i można ruszać w drogę! Montaż zabawki z rodzicem to niezła frajda dla malucha. Zabawka sprawdzi się dla dzieci powyżej 2 roku życia.

Trochę o samej marce
Duńska firma Moover specjalizuje się w produkcji drewnianych zabawek.  Zaprojektowane na podstawie zachowań dzieci, opracowane by rozwijały i uczyły. Producent posiada różnego rodzaju meble dla lalek, samochody dla chłopców czy układanki oraz zawieszki dla maluchów. Przemyślane w każdym szczególe, oryginalnie zaprojektowane oraz solidnie wykonane posłużą niejednemu pokoleniu. Przywołaj wspomnienia z dzieciństwa, oczaruj swoją pociechę zabawką sprzed lat i odkryj na nowo dziecięcy świat. Moover spełni Twoje oczekiwania.
Producent:
MOOVER
Kod producenta:
MOV_KGDT_880305
Wiek:
2+
Wymiary:
53 x 18 x 29 cm (dł x szer x wys)
Wymiary opakowania:
54 x 18,5 x 24 cm