Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Centrum logistyczne UPS Bruder 62250
 • Centrum logistyczne UPS Bruder 62250
 • Centrum logistyczne UPS Bruder 62250
 • Centrum logistyczne UPS Bruder 62250
 • Centrum logistyczne UPS Bruder 62250
Centrum logistyczne UPS Bruder 62250 Centrum logistyczne UPS Bruder 62250 Centrum logistyczne UPS Bruder 62250 Centrum logistyczne UPS Bruder 62250
Centrum logistyczne UPS Bruder 62250

Centrum logistyczne UPS Bruder 62250

Kod producenta: BR62250
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
69,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Centrum logistyczne UPS Bruder 62250

Centrum logistyczne UPS Bruder 62250

 

Centrum logistyczne UPS Bruder 62250 pozwoli Ci wczuć się w rolę prawdziwego pracownika czy kuriera przesyłek UPS. W rzeczywistości sklepy UPS na całym świecie oferują klientom szeroki zakres usług, w tym usługi drukowania, nadawania listów i oczywiście skorzystania z usług kurierskich. Z zestawem możesz odgrywać scenki niczym w prawdziwym punkcie UPS - tutaj można odbierać i nadawać paczkikupować pudełka wysyłkowe czy wydrukować list przewozowy.

Zestaw odwzorowano w skali 1:16, a ze względu na występowanie małych elementów przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia. Figurkę i wyposażenie punktu UPS wykonano z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu wyróżnia się solidną konstrukcją oraz eleganckim wyglądem. Proponowane akcesoria stanowią ciekawe uzupełnienie serii figurek i budynków bWorld.

Oferowanego zestawu nie może zabraknąć na półce miłośnika firm kurierskich, a w szczególności fana UPS. W tak zaprojektowanym i wykonanym biurze obsługi Klienta pracownik służy pomocą każdej zainteresowanej osobie niezależnie czy chce nadać paczkę i ją wysłać czy chce sprawdzić status zamówionej przesyłki. Wyposażenie zestawu stanowią: półka zakładana na ściankę, lada wraz z kasą, skrzynia na przesyłki czy opakowania na przesyłki do kupienia.

Kurier ubrany jest w firmową odzież kuriera UPS - brązowe spodnie oraz koszulę z podwiniętymi rękawami, na której znajduje się emblemat firmy. Postać wygląda jak prawdziwy kurier. Figurka ma ruchome kończyny oraz głowę. Dodatkowo postać może chwycić rękoma kierownice lub dołączone do zestawu akcesoria, dlatego sprawdzi się zarówno jako kierowca jak i operator urządzeń. Zabawka ma ok. 10,5 cm wysokości, dzięki czemu można używać jej także do samodzielnej zabawy.

Centrum logistyczne UPS idealnie wkomponowuje się w serię pojazdów kurierskich marki Mercedes dostępnych w ofercie. Zestaw wyśmienicie sprawdzi się jako uzupełnienie serii do tworzenia nowych scenariuszy. Podczas zabawy i odgrywania scenek dziecko rozwija oraz pobudza wyobraźnię, a także uczy się obowiązków, które należą do danego zawodu. W ten sposób dzieci mogą naśladować czynności oraz działania, które spotykają w życiu codziennym.

W zestawie:

 • dwustronna płyta wraz z podstawkami z nadrukiem przypominającym wygląd sklepu UPS;
 • stelaż ścienny z półką i uchwytem;
 • lada kasjera wraz z kasą;
 • stolik;
 • skrzynia na przesyłki;
 • koperty na listy, pudełka, przesyłki;
 • figurka pracownika UPS w firmowym stroju;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
62250
Wiek:
4+
Skala:
1:16
Seria:
bWorld
Wymiary opakowania:
22,5 x 19 x 7,3 cm