Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Dzwonek Micro w dinozaury AC4647

Dzwonek Micro w dinozaury AC4647

Kod producenta: MICROAC4647
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.07.2022)
49,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Dzwonek Micro w dinozaury AC4647

Dzwonek Micro w dinozaury AC4647

 

Niebieski dzwonek od marki Micro to idealny gadżet do hulajnogi Micro. Podczas przejażdżki zasygnalizuj przechodniów, że zmierzasz w ich stronę. Kolorowy dzwonek marki Micro pasuje do oryginalnych hulajnóg Micro Mini oraz Maxi Micro, ale również rowerków biegowych czy innych pojazdów posiadających kierownicę. Sprawdzi się również na kierownicę o standardowej średnicy 22 mm. To wszystko możliwe jest, dzięki silikonowemu niebieskiemu paskowi, który jest bardzo elastyczny oraz posiada regulację długości. Dzwonek z motywem w dinozaury jest wodoodporny i łatwy w montażu.

Dziecko przy używaniu dzwonka uczy się koordynacji ruchów podczas jazdy, a także prostych zasad bezpieczeństwa i zachowania na drodze. Dodatek sprawdzi się również jako prezent bądź dodatek do wcześniej zakupionego sprzętu.

Producent:
MICRO
Kod producenta:
AC4647
Kolor:
niebieski