Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Micro światełko deluxe fioletowe AC4134

Micro światełko deluxe fioletowe AC4134

Kod producenta: MICROAC4134
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(27.09.2022)
49,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Micro światełko deluxe fioletowe AC4134

Micro światełko deluxe fioletowe AC4134

 

Nadaj nowy wygląd sportowemu pojazdowi i wyposaż go w przydatny gadżet jakim jest fioletowe światełko Deluxe. Pasuje do wszystkich hulajnóg oraz rowerków marki Micro, a co więcej możesz je nawet przyczepić do plecaka, a wszystko jest to możliwe dzięki silikonowemu paskowi, który jest bardzo elastyczny oraz posiada regulację długości. Lampka jest odporna na deszcz i w całości została wykonana z miękkich materiałów, które są łatwe do czyszczenia.

Światełko wyposażone jest w jasne żarówki LED, które święcą białym światłem. Dziecko może ustawić 1 z 3 trybów oświetlania, by być bardziej widoczne na drodze. Wybór należy do Ciebie czy w trakcie przejażdżki ma być światełko stałe, miganie czy szybkie miganie? Światełko oświetli każdą drogę przejazdu i sprawdzi się również jako drobny upominek do hulajnogi czy rowerka.

Świecący gadżet zapakowano w kartonowe pudełeczko.

Producent:
MICRO
Kod producenta:
AC4134
Kolor:
fioletowy