Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Jeździk maluszka Czerwień strażacka Moover 888028
  • Jeździk maluszka Czerwień strażacka Moover 888028
  • Jeździk maluszka Czerwień strażacka Moover 888028
  • Jeździk maluszka Czerwień strażacka Moover 888028
  • Jeździk maluszka Czerwień strażacka Moover 888028
  • Jeździk maluszka Czerwień strażacka Moover 888028
Jeździk maluszka Czerwień strażacka Moover 888028 Jeździk maluszka Czerwień strażacka Moover 888028 Jeździk maluszka Czerwień strażacka Moover 888028 Jeździk maluszka Czerwień strażacka Moover 888028 Jeździk maluszka Czerwień strażacka Moover 888028
Jeździk maluszka Czerwień strażacka Moover 888028

Jeździk maluszka Czerwień strażacka Moover 888028

Kod producenta: MOV_888028
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(16.03.2023)
259,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Jeździk maluszka Czerwień strażacka Moover 888028

Jeździk maluszka Czerwień strażacka Moover 888028

 

Drewniany jeździk ciężarówka w czerwonym kolorze urzeka wykonaniem w stylu retro. Zabawka z serii Classic to komfortowe rozwiązanie zapewniające świetną zabawę dla dziecka.
Przywołaj wspomnienia z dzieciństwa, oczaruj swoją pociechę zabawką sprzed lat i odkryj na nowo dziecięcy świat.

Tylko naturalne materiały
Zabawka w całości wykonana jest z naturalnej okleiny z drewna lipowego o grubości 10 mm oraz drewnianych kół zakończonych gumową taśmą. Jeździk maluszka jest pokryty ekologiczną farbą z atestem. A zatem, nie musisz martwić się o substancje uczulające.

Podłoże antypoślizgowe
Masz już dość głośnych zabawek? Zastosowane koła antypoślizgowe zmniejszają uciążliwy hałas. Dodatkowo rozwiązanie chroni podłogi naszego mieszkania oraz samą zabawkę przed zużyciem. Jak wiesz, każdy urwis porusza się we własnym tempie. Obicia kół obniżą także maksymalną prędkość jeździka oraz pozwolą na jego indywidualne dostosowanie do użytkownika. Zabawka nie traci przy tym na łatwości prowadzenia. Koniec zamartwiania się uciekaniem zabawki.

Solidne wykonanie
Ciężarówka jest w pełni stabilna i nie przechyla się. Zamontowane w samochodzie koła zabezpieczają dodatkowo stelaż przed przewróceniem. Dziecko może bez obaw wsiadać na niego i jeździć. Pojazd porusza się zarówno do przodu jak i do tyłu. Dziecko, które uczy się jeździć stara się utrzymać równowagę oraz stabilność. Jednak nie zawsze wszystkim wychodzi to od razu. Dlatego też wszystkie krawędzie zostały zaokrąglone, by zadbać o bezpieczeństwo malucha. Solidne wykonanie zwiększa wartość zabawki oraz buduje zaufanie dzieci i ich rodziców do marki.
Pojazd posiada wyjmowaną klapke od schowka, która pełni funkcję siedzenia w przypadku jeździka dla dziecka. Gdy dziecku znudzi się jazda, może zacząć przewozić lalki i inne swoje zabawki w naczepie pojazdu. Przy zabawie można też zdjąć tylną klapkę, by stworzyć samochód bez burty do przewozu długich elementów.

Opracowany zgodnie z potrzebami dzieci
Zabawkę stworzono na podstawie zachowań dzieci oraz ich potrzeb. Duńscy specjaliści przeprowadzili badania reakcji na zmysły dziecka. Skupili się na tym co przykuwa największą uwagę dzieci. Czym lubią się bawić. Jakiego koloru zabawka przyciąga wzrok. Z jakiego jest materiału, że sięgają po nią jako pierwszą. W czasie tworzenia zabawki producenci opierali się na zebranych informacjach. Detale zabawki zostały dopracowane w taki sposób, aby służyła niejeden raz.

Korzyści z zabawy

Zadbaj o prawidłowy rozwój swego dziecka. Maluch uczy się przez zabawę w przewóz pluszaków czy samochodzików. Zabawa pojazdami rozwija dziecięcą wyobraźnię oraz zachęca do odkrywania i ćwiczenia umiejętności motorycznych. Jeździk maluszka rozwija integrację sensoryczną oraz stymuluje zmysły dziecka. Zabawka zachęca również do podejmowania kolejnych aktywności ruchowych.

Montaż zabawki

Pojazd oferowany przez markę Moover jest dostarczany w płaskich kartonach z elementami do złożenia. Firma zastosowała specjalny system zatrzasków Moover, który ułatwi oraz przyśpieszy składanie zabawki. Do montażu nie przydadzą się żadne narzędzia, a cały proces trwa zaledwie kilka minut. Postępuj zgodnie z instrukcją dołączoną do zestawu. Zabawka nie posiada małych elementów, dlatego sprawdzi się do zabawy dla dzieci powyżej pierwszego roku życia.

Trochę o samej marce
Duńska firma Moover specjalizuje się w produkcji drewnianych zabawek. Zaprojektowane na podstawie zachowań dzieci, opracowane by rozwijały i uczyły. Producent posiada różnego rodzaju meble dla lalek, samochody dla chłopców, układanki oraz zawieszki dla maluchów. Przemyślane w każdym szczególe, oryginalnie zaprojektowane oraz solidnie wykonane posłużą niejednemu pokoleniu. Moover spełni Twoje oczekiwania.
Producent:
MOOVER
Kod producenta:
888028
Wiek:
1+
Wymiary:
57 x 28 x 20 cm (dł x szer x wys)
Maksymalne obciążenie:
do 38 kg
Wymiary opakowania:
47,5 x 6,5 x 44,5 cm