Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Chodzik dziecięcy Czerwień strażacka Moover 888011
  • Chodzik dziecięcy Czerwień strażacka Moover 888011
  • Chodzik dziecięcy Czerwień strażacka Moover 888011
  • Chodzik dziecięcy Czerwień strażacka Moover 888011
  • Chodzik dziecięcy Czerwień strażacka Moover 888011
  • Chodzik dziecięcy Czerwień strażacka Moover 888011
  • Chodzik dziecięcy Czerwień strażacka Moover 888011
Chodzik dziecięcy Czerwień strażacka Moover 888011 Chodzik dziecięcy Czerwień strażacka Moover 888011 Chodzik dziecięcy Czerwień strażacka Moover 888011 Chodzik dziecięcy Czerwień strażacka Moover 888011 Chodzik dziecięcy Czerwień strażacka Moover 888011 Chodzik dziecięcy Czerwień strażacka Moover 888011
Chodzik dziecięcy Czerwień strażacka Moover 888011

Chodzik dziecięcy Czerwień strażacka Moover 888011

Kod producenta: MOV_888011
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(16.03.2023)
279,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Chodzik dziecięcy Czerwień strażacka Moover 888011

Chodzik dziecięcy Czerwień strażacka Moover 888011

 

Czerwony chodzik dziecięcy marki Moover z żółtymi kółkami uzupełnia kolekcję zabawek z serii Classic Big. Pchacz jest pomocny przy stawianiu pierwszych kroków dziecka. Chodzik ma około 43 cm wysokości, dlatego spacery nie będą sprawiały dziecku żadnego problemu. Funkcjonalna zabawka wykonana jest w stylu retro. Przywołaj wspomnienia z dzieciństwa, oczaruj swoją pociechę zabawką sprzed lat i odkryj na nowo dziecięcy świat.

Tylko naturalne materiały
Zabawka w całości wykonana jest z naturalnej okleiny brzozowej o grubości 10 mm oraz drewnianych kół zakończonych gumową taśmą. Pchacz jest pokryty ekologiczną farbą z atestem. Nie musisz więc martwić się o substancje uczulające Twoje dziecko.

Podłoże antypoślizgowe
Masz już dość głośnych zabawek? Zastosowane koła antypoślizgowe zmniejszają uciążliwy hałas. Rozwiązanie chroni podłogi naszego mieszkania oraz samą zabawkę przed zużyciem. Dodatkowo gumy działają jak "zderzaki" chroniąc ramy drzwi i ściany. Jak wiesz, każdy urwis porusza się we własnym tempie. Obicia kół obniżają maksymalną prędkość chodzika oraz pozwalają na jego indywidualne dostosowanie do użytkownika. By zwiększyć bezpieczeństwo malucha w pchaczu zastosowano podwójny system hamulców. Zabawka nie traci przy tym na łatwości prowadzenia.

Solidne wykonanie

Pchacz jest w pełni stabilny i nie przechyla się. Posiada żółty uchwyt, który wspomaga naukę chodzenia oraz stanowi dla dziecka oparcie. Dziecko może poruszać się z chodzikiem do przodu jak i do tyłu trenując przy tym równowagę. Zamontowane w chodziku koła zabezpieczają dodatkowo stelaż przed przewróceniem. Dziecko, które uczy się chodzić stara się utrzymać równowagę oraz stabilność. Jednak nie wszystkim wychodzi to od razu, dlatego krawędzie pchacza zostały zaokrąglone. Solidne wykonanie zwiększa wartość zabawki oraz buduje zaufanie dzieci i ich rodziców do marki. Nauka chodzenia z pomocą pchacza Moover sprawi, że codzienny obowiązek stanie się radosnym doświadczeniem.

Opracowany zgodnie z potrzebami dzieci
Zabawkę stworzono na podstawie zachowań dzieci oraz ich potrzeb. Duńscy specjaliści przeprowadzili badania reakcji na zmysły dziecka. Skupili się na tym co przykuwa największą uwagę dzieci. Czym lubią się bawić. Jakiego koloru zabawka przyciąga wzrok. Z jakiego jest materiału, że sięgają po nią jako pierwszą. W czasie tworzenia chodzika producenci opierali się na zebranych informacjach. Detale zabawki zostały dopracowane w taki sposób, aby służyła niejeden raz.

Korzyści z zabawy

Zadbaj o prawidłowy rozwój swego dziecka. Maluch nauczy się stawiać pierwsze kroki przez zabawę w przewóz lalek czy samochodzików. Gdy dziecko zacznie chodzić na dobre, może sprawdzić swoje możliwości na nierównym terenie. W towarzystwie pchacza spacer stanie się bardziej bezpieczny. Chodzik rozwija integrację sensoryczną oraz stymuluje zmysły dziecka. Zabawka zachęca również do podejmowania kolejnych aktywności ruchowych. Gdy dziecko będzie starsze, zabawka sprawdzi się jako wózek, do przewożenia chociażby rodzeństwa.

Montaż zabawki

Pchacz oferowany przez markę Moover jest dostarczany w płaskich kartonach z elementami do złożenia. Firma zastosowała specjalny system zatrzasków Moover, który ułatwi oraz przyśpieszy składanie zabawki. Do montażu nie przydadzą się żadne narzędzia, a cały proces trwa zaledwie kilka minut. Postępuj zgodnie z instrukcją dołączoną do zestawu. Zabawka nie posiada małych elementów, dlatego sprawdzi się do zabawy dla dzieci powyżej 8 miesiąca życia.

Trochę o samej marce

Duńska firma Moover specjalizuje się w produkcji drewnianych zabawek. Zaprojektowane na podstawie zachowań dzieci, opracowane by rozwijały i uczyły. Producent posiada różnego rodzaju meble dla lalek, samochody dla chłopców czy układanki oraz zawieszki dla maluchów. Przemyślane w każdym szczególe, oryginalnie zaprojektowane oraz solidnie wykonane posłużą niejednemu pokoleniu. Moover spełni Twoje oczekiwania.
Producent:
MOOVER
Kod producenta:
888011
Wiek:
0+
Wymiary:
45 x 31 x 43,5 cm (dł x szer x wys)
Kolor:
czerwony
Maksymalne obciążenie:
do 38 kg
Wymiary opakowania:
38,2 x 6,5 x 45 cm