Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Kolejowe zwrotnice mechaniczne Brio World 33344

Kolejowe zwrotnice mechaniczne Brio World 33344

Kod producenta: BRIO33344
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(08.07.2022)
69,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Kolejowe zwrotnice mechaniczne Brio World 33344

Kolejowe zwrotnice mechaniczne Brio World 33344

 

Kolejowe zwrotnice mechaniczne 33344 urozmaicą serię zestawów marki Brio. Jest to firma rodem z Szwecji, która specjalizuje się w produkcji kolejek z drewna.

Drewniany komplet zwrotnic jest gwarancją jeszcze większej i lepszej formy zabawy. Dzięki niemu możesz zmienić kierunek trasy za pomocą jednego ruchu. W efekcie wydłuży to proces i formę zabawy naszych pociech.

Materiał, który został zastosowany do produkcji zabawki pochodzi z naturalnych źródeł. Wykorzystanym tworzywem jest drewno. Tory Brio spełniają wszelkie certyfikaty FSC.

Zestaw składa się z dwóch drewnianych zwrotnic o długości 16 cm z wbudowaną czerwoną wkładką, dzięki której następuje zmiana kierunku ruchu podczas jazdy. Zwrotnice są kompatybilne z innymi zestawami oferowanymi przez markę Brio.

Drewniane elementy przeznaczone są do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Marka słynie z produkcji drewnianych kolejek. Producent poszerzył asortyment o liczne akcesoria pasujące tworząc serię Brio World, a są to mianowicie tory, wagony, budynki, a nawet zwierzątka. Każda z pociech może tworzyć nowe trasy dla pociągów, budować nowe konfiguracje rozwijając swoją wyobraźnię i logiczne myślenie. Wszystkie elementy są łatwe do połączenia, więc samo złożenie jest niezwykle proste. Oferowane zabawki Brio rozwijają kreatywne myślenie, umiejętności motoryczne oraz wspierają zmysł dotyku oraz słuchu. Czas spędzony wśród drewnianych zabawek to czysta przyjemność.

Producent:
BRIO
Kod producenta:
33344
Wiek:
3+
Wymiary:
16 x 1,2 cm (szer. x wys)
Wymiary opakowania:
19,4 x 9,5 x 3 cm (szer x wys x gł))