Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Kaski

Aktywne filtry

Aktywne filtry

Kaski dziecięce Uvex dla najmłodszych

Bezpieczeństwo maluchów podczas jazdy na hulajnodze jest priorytetem, dlatego staramy się mieć szeroką ofertę kasków dla dzieci. Różnorodność kolorów i kształtów kasków dziecięcych oferowana przez nasz sklep z zabawkami zapewni jego odpowiedni dobór do potrzeb maluszka. Drugorzędną sprawą jest fakt jak kask będzie prezentował się na głowie dziecka, ponieważ najważniejsze jest to, by zapewnić dziecku maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy na hulajnodze czy jeździku. W naszej ofercie posiadamy kaski typu orzeszek, miejski oraz z daszkiem, w wykończeniu matowym oraz w połysku. Na półkach nasze wirtualnego sklepu znajdą Państwo wiele modeli kasków takich marek jak UVEX, FILA, SMJ czy Scoot and Ride. Kaski przeznaczone są zarówno dla chłopców jak i dziewczynek w każdym wieku. Niezależnie, czy maluch ogląda świat z krzesełka, ma swój pierwszy dzień nauki jazdy na hulajnodze czy właśnie wybrało się na spacer do parku, to kask dziecięcy będzie odpowiednim wyborem dla Państwa pociechy.

Najwyższej jakości kaski dla dzieci

Produkcja dziecięcych kasków opiera się na najnowszej technologii, najdokładniejszej kontroli jakości oraz najwyższych standardach bezpieczeństwa. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu kaski dla dzieci tworzą bezpieczną i stabilną konstrukcję, a jednocześnie zapewniają doskonałą wentylację. Liczne otwory w kasku odprowadzają ciepło i minimalizują zjawisko pocenia się, które towarzyszy dziecku podczas zabawy na świeżym powietrzu. Zastosowana technologia sprawia, że kaski są ultralekkie, a mimo to zapewniają dobrą ochronę i odporność na uderzenia. Należy pamiętać, że dziecięce kaski rowerowe muszą być precyzyjnie dopasowanie do głowy pociechy, aby zapewnić największe bezpieczeństwo podczas beztroskiej jazdy. Dlatego kaski dziecięce posiadają system, który odpowiada za pewne osadzenie go na głowie dziecka. Dodatkowo posiadają wielostopniową regulację paska podbródka, aby również zapięcie kasku było, jak najlepiej dopasowane do główki malucha. Rodziców zachwyci fakt, że kaski posiadają antybakteryjną wkładkę, która jest wykonana z szybkoschnącego materiału. Wyściółka jest montowana na rzepy, dlatego można ją bez problemu wyjąć i uprać. Miękkie wypełnienie sprawia, że dziecko nie będzie czuło dyskomfortu w trakcie jazdy na hulajnodze i w pełni może oddać się beztroskiej zabawie.