Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Brudery

Jest 584 produktów.

Pokazano 1-30 z 584 pozycji

Aktywne filtry

Brudery

Chcesz uzupełnić kolekcję zabawek dziecka o pojazdy, cenione za realizm, detale i wysoką jakość wykonania? W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką gamę produktów niemieckiej, renomowanej marki Bruder. Dźwig, koparka, czy traktor John Deere –  zaprojektowane zostały specjalnie dla małych miłośników rolnictwa, budownictwa i motoryzacji. Wiernie odwzorowane samochody, betoniarki, wywrotki, kombajny, czy ciągniki, pozwalają maluchom odkrywać zastosowanie i mechanikę prawdziwych maszyn.Realistyczna zabawa z maszynami i pojazdami Bruder

Pojazdy rolnicze, takie jak kombajny zbożowe, traktory Fendt, czy ciągniki Claass są skonstruowane solidnie, z dbałością o najmniejszy szczegół. Maszyny Bruder, straż pożarna, samochód terenowy MACK i MAN, czy też betoniarka – każdy pojazd skrupulatnie odwzorowuje rzeczywisty odpowiednik. Dzięki nim dzieci mogą poczuć się jak prawdziwi farmerzy, czy też budowlańcy. Zabawki Bruder oferują możliwość rozwijania wyobraźni i wcielania się w różne role – od strażaka i policjanta, przez kierowcę ciężarówki lub farmera, po inżyniera.Szeroki wybór zabawek Bruder dla każdego

Szukasz wytrzymałych, realistycznie wyglądających pojazdów i maszyn budowlanych dla chłopca? Proponujemy różnego rodzaju wysokiej jakości zabawki Bruder:

    • rolnicze: traktory John Deere i Fendt, kombajny Claas, ciągniki gąsienicowe, siewniki,

    • maszyny budowlane, np. buldożery, koparki, walce, dźwigi,

    • samochody terenowe, takie jak: laweta, wywrotka, Land Rover,

    • pojazdy użyteczności publicznej: straż pożarna, pogotowie, policja, śmieciarka.Jeśli chcesz zapewnić dziecku jeszcze ciekawszą zabawę, przejrzyj naszą ofertę funkcjonalnych akcesoriów. Modele Bruder, takie jak: ładowarki, kosiarki, chwytaki, brony, czy pługi, w atrakcyjny sposób uzupełniają każdą wyjątkową kolekcję miłośników ciężkiego sprzętu, używanego na placu budowy lub w gospodarstwie rolnym. Zachęcają do twórczego myślenia oraz rozwijają zdolności manualne maluchów. Odkryj różnorodność pojazdów i maszyn Bruder w sklepie internetowym Todler.pl!

Uważasz, że wartościowe zabawki to takie, które pozwalają ciekawie spędzić czas i jednocześnie uczą i stymulują rozwój dziecka? W takim razie z pewnością zainteresują Cię oryginalne zabawki Brudera. Każda z nich rozwija umiejętności manualne i pobudza kreatywność. Dlatego jeśli szukasz perfekcyjnie wykonanych, edukacyjnych i bezpiecznych maszyn rolniczych, budowlanych lub samochodów terenowych i użytkowych, Todler.pl –  sklep z zabawkami Bruder jest idealnym miejscem na Twoje zakupy. Odkryj bogatą kolekcję wiernie odwzorowanych pojazdów i dołącz do grona zadowolonych rodziców!