Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Filtruj według

Cena

Cena

  • 74,00 zł - 169,00 zł

Aktywne filtry

Stanley

Aktywne filtry

Aktywne filtry

Narzędzia Stanley Junior dla dzieci

Firma Stanley wyposaża w narzędzia profesjonalistów na całym świecie. Marka jest liderem na rynku od 1843 r. Z myślą o młodym pokoleniu Stanley Junior stworzyła specjalną linię narzędzi dla najmłodszych. Produkty wykonane są z trwałych i solidnych materiałów, dzięki czemu mogą posłużyć kilku pokoleniom. Narzędzia Stanley Jr. są pomniejszoną wersją narzędzi dla dorosłych. Marka Stanley Junior zadbała o małych majsterkowiczów, poprzez ergonomiczny rozmiar i kształt, aby każde narzędzie idealnie leżało w dłoni dziecka. Dzięki wysokiej jakości wykonania mali konstruktorzy będą posiadali takie same narzędzia, co tata.

W ofercie naszego sklepu z zabawkami oprócz narzędzi Stanley Jr. znajdą Państwo zestawy do samodzielnego złożenia i pomalowania. Zabawki konstrukcyjne wykonane są z naturalnego drewna, nietoksycznego tworzywa ABS i innych bezpiecznych dla dzieci materiałów. Razem z rodzicami maluch może projektować, budować, a następnie zmieniać powstałe projekty. Każdy mały konstruktor zaciekawi się takim rodzajem zabawy.

Wyjątkowe zestawy narzędzi dla dzieci Stanley Junior

Mimo, że oferta marki Stanley Jr. skierowana jest głównie do chłopców, narzędzia mogą pokochać również małe konstruktorki. Głównie wśród narzędzi i zestawów do samodzielnego montażu wyjątkową kolekcję stanowią narzędzia ogrodnicze, które przypominają te użytkowane przez mamę. Zestawy z narzędziami do uprawy ogródka przydadzą się szczególnie w czasie wiosennych porządków. Ze sprzętem typu taczka czy grabki dostosowanym do dziecka mała pomocnica będzie miała nie lada frajdę z zabawy. Podobieństwo produktów zwróci uwagę niejednego malucha, jak i jego rodzica uwielbiającego kreatywną zabawę połączoną z tworzeniem własnych projektów.

Obecnie produkty Stanley Junior są przygotowywane z myślą o dzieciach powyżej pięciu lat. Zabawa w małego inżyniera rozwija umiejętności i zdolności manualne pociechy, a dodatkowo pobudza ciekawość i kreatywność. Dziecko samo tworzy scenariusze do zabawy, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Co więcej, wspólne spędzenie czasu z rodzicem podczas tworzenia drewnianych modeli pozwoli maluszkowi nawiązać wieź. Dziecko może rozwijać swoją koordynacje wzrokowo – ruchową, a dumni rodzice zaszczepić techniczną pasję czy nowe hobby.