Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Kolejka drewniana Brio Classic 33042

Kolejka drewniana Brio Classic 33042

Kod producenta: BRIO33042
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
89,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Kolejka drewniana Brio Classic 33042

Kolejka drewniana Brio Classic 33042

 

Jak ciężka bywa praca leśnika. W leśnym otoczeniu jest mnóstwo rzeczy do zrobienia m. in wiele ładunków do załadowania i kłód do ścięcia, ale również możesz podziwiać zielone tereny pędząc pociągiem pomiędzy drzewami. Brio Classic Kolejka Drewniana 33042 to doskonały zestaw do budowania, tworzenia i przebudowy w skandynawskim stylu. Odwiedź leśną okolicę pociągiem Brio szybko pędzącym po drewnianych torach. Z łatwością połączysz lokomotywę oraz wagon z drewnem w pociąg, a to wszystko dzięki zastosowanym magnetycznym złączom. Wszystkie zestawy marki Brio są kompatybilne.

Drewniana kolejka zawiera 18 elementów. W opakowaniu znajdziesz przede wszystkim lokomotywę z wagonami, kilka torów, które możesz złożyć, aby utworzyć ścieżkę kolejową dla pociągu.

Produkt przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia i pozwoli na bliższe zapoznanie się z naturą.

Kolorowa kolejka sprawi, że może poznawać otaczający świat w wesoły sposób, a dodatkowo rozwijając umiejętności motoryczne i poszerzając dziecięcą wyobraźnię.

Drewniana zabawka posiada certyfikat FSC świadczące o tym, że pozyskane drewno do produkcji zachowuje żywotność lasów i ich bogactw.

W zestawie:

  • lokomotywa;
  • wagon;
  • 14 x torów;
  • 2 x drzewka;
Producent:
BRIO
Kod producenta:
33042
Wiek:
3+
Ilość elementów:
18
Wymiary:
40 x 25,5 cm (szer. x gł.)
Wymiary opakowania:
29 x 14,6 x 6 cm (szer. x wys)