Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Most na zakręcie Brio World 33699

Most na zakręcie Brio World 33699

Kod producenta: BRIO33699
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
65,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Most na zakręcie Brio World 33699

Most na zakręcie Brio World 33699

 

Most na zakręcie Brio World 33699 to kolejne uzupełnienie zestawów pochodzących od marki Brio. Pojawienie się dodatkowych elementów na trasie kolejowej zapewni mnóstwo zabawy i wiele emocji. Od dziś znana trasa nabierze nowego znaczenia i dziecko chętnie powróci do zabawy torami. Most to wzniesienie zawierające cztery elementy składające się z konstrukcji mostu oraz torów zjazdowo-podjazdowych. Fajny most pozwoli na ułożenie ekscytujących trakcji kolejowych.

Ten zestaw przeznaczony jest dla konstruktorów uwielbiających różnego rodzaju wzniesienia, mosty czy wiadukty. Praktyczny most jest kompatybilny z innymi torami i pociągami marki Brio.

W całości komplet wykonano z naturalnego tworzywa jakim jest drewno. Zabawki Brio to świetnie zaprojektowane produkty wyróżniające się wysoką jakością. Cały asortyment szwajcarskiej marki to gwarancja bezpieczeństwa oraz świetnej zabawy. Budowanie oraz poszerzanie drewnianych kolejek do pociągów to kreatywna zabawa rozwijająca wyobraźnię, umiejętności manualne oraz koordynację u naszych pociech.

Szwajcarska marka słynie z produkcji drewnianych kolejek. Producent poszerzył asortyment o liczne akcesoria pasujące do nich tworząc serię Brio World, a są to mianowicie tory, wagony, budynki, a nawet zwierzątka. Każda z pociech może tworzyć nowe trasy dla pociągów, budować nowe konfiguracje rozwijając wyobraźnię i logiczne myślenie. Wszystkie elementy są łatwe do połączenia, więc samo złożenie jest niezwykle proste. Oferowane zabawki Brio rozwijają kreatywne myślenie, umiejętności motoryczne oraz wspierają zmysł dotyku oraz słuchu. Czas spędzony wśród drewnianych zabawek to czysta frajda.

W zestawie:

  • most;
  • jeden tor w kształcie łuku;
  • dwa tory wznoszące.
Producent:
BRIO
Kod producenta:
33699
Wiek:
3+
Ilość elementów:
4
Wymiary:
57,9 x 14,9 x 10,9 cm (szer. x gł. x wys.)
Wymiary opakowania:
29 x 15 x 9 cm