Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Łuparka do drewna z figurką drwala Bruder 62650
  • Łuparka do drewna z figurką drwala Bruder 62650
  • Łuparka do drewna z figurką drwala Bruder 62650
  • Łuparka do drewna z figurką drwala Bruder 62650
Łuparka do drewna z figurką drwala Bruder 62650 Łuparka do drewna z figurką drwala Bruder 62650 Łuparka do drewna z figurką drwala Bruder 62650
Łuparka do drewna z figurką drwala Bruder 62650

Łuparka do drewna z figurką drwala Bruder 62650

Kod producenta: BR62650
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
82,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Łuparka do drewna z figurką drwala Bruder 62650

Łuparka do drewna z figurką drwala Bruder 62650

 

Łuparka do drewna z figurką drwala przyda się podczas ścinki drzew. Dodatkowy pracownik przyśpieszy prace by zrealizować zamówienie na czas. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia. Zabawka została odwzorowana w skali 1:16 z wysoką precyzją, dzięki czemu wygląda bardzo realistycznie. To ciekawe uzupełnienie kolekcji dla miłośników prac leśnych. 

Poszczególne kroki od ściętego drewna do posiekanego drewna opałowego można odtworzyć za pomocą zabawy. Z dużego drzewa wycina się mniejsze kawałki za pomocą piły łańcuchowej, następnie można je dalej przetwarzać za pomocą łuparki do kłód, które są łatwiejsze w obsłudze. Oczywiście tutaj nadal potrzebna jest siła mięśni. Piła łańcuchowa nie może zrobić wszystkiego. Do wykonywania tych zadań przewidziano siekierę i ręczną piłę.

W zestawie znajduje się figurka mężczyzny z ruchomymi kończynami oraz głową. Dodatkowo postać może chwycić rękoma kierownice lub dołączone do zestawu akcesoria, dlatego sprawdzi się jako operator maszyny. Zabawka jest sporej wysokości, dzięki czemu można używać jej także do samodzielnej zabawy. Do zestawu dołączone zostały akcesoria: kamizelkę odblaskową, piłę łańcuchową oraz kask siekierę i cztery pnie drzew Wymyślone historyjki oraz odgrywane scenki z rekwizytami staną się bardziej realne. Niewielkie, a zarazem bardzo istotne elementy sprawią, że dziecko uczy się w czasie zabawy także zachowywać bezpieczeństwo oraz ostrożność.
Łuparka oraz figurka robotnika leśnego wykonana jest z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, przy zachowaniu intensywności kolorów, które nadają im eleganckiego wyglądu.

W skrócie:
  • funkcjonalna łuparka z możliwością włożenia pnia drzewa do środka;
  • figurka ma ruchome kończyny, głowę oraz przedramiona;
  • wykonana z najwyższej jakości tworzywa;
  • posiada wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa;
  • dołączona kamizelka odblaskowa, piła łańcuchowa, kask, butla gazu, siekiera i cztery pnie drzew;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
62650
Wiek:
4+
Wysokość:
11 cm
Skala:
1:16
Seria:
bWorld
Wymiary opakowania:
300 x 75 x 190 mm