Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Quad policyjny z figurką policjanta Bruder 63010
  • Quad policyjny z figurką policjanta Bruder 63010
Quad policyjny z figurką policjanta Bruder 63010

Quad policyjny z figurką policjanta Bruder 63010

Kod producenta: BR63010
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(13.12.2022)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Quad policyjny z figurką policjanta Bruder 63010

Quad policyjny z figurką policjanta Bruder 63010

 


Quad policyjny z figurką policjanta firmy Bruder został wykonany w skali 1:16 na podstawie prawdziwych modeli pojazdów. Zastosowano żywe kolory, które przykują uwagę dziecka do zabawy. Zestaw wykonano z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu zarówno postać, jak i quad wyglądają bardzo realistycznie. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia, ze względu na występowanie w zestawie małych elementów.

Quad posiada zdejmowany bagażnik oraz możliwość skręcania przednich kół za pomocą kierownicy. Producent zadbał o bezpieczną zabawę, dlatego też pojazd ma miękkie, gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko może korzystać z zabawki zarówno w domu, jak i na dworze.

Do zestawu dołączona jest figurka policjanta, która ma ruchome ręce, nogi i głowę. Zginane części ciała figurki pozwalają na swobodne kształtowanie pozy, w której ma być ustawiona. Strażnik prawa posiada kajdanki, pistolet, pas, radio, latarkę, pałkę oraz czapkę. Dzięki posiadanemu wyposażeniu policjantowi łatwiej jest dbać o bezpieczeństwo miasta oraz egzekwować prawo.

W skrócie:
  • figurka policjanta;
  • kajdanki i pistolet;
  • radio i latarka;
  • pałka i pas na narzędzia;
  • czapka policyjna;

Zabawa w policjanta rozwija oraz pobudza dziecięcą wyobraźnię. Uczy również małe pociechy na czyn polega dany zawód. Dodatkowo zabawka spełnia wszelkie europejskie certyfikaty bezpieczeństwa.
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
63010
Wiek:
4+
Wymiary:
160 x 93 x 93 mm
Skala:
1:16
Seria:
bWorld
Wymiary opakowania:
225 x 110 x 190 mm