Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Minikoparka CAT z figurką robotnika Bruder 02466
 • Minikoparka CAT z figurką robotnika Bruder 02466
 • Minikoparka CAT z figurką robotnika Bruder 02466
 • Minikoparka CAT z figurką robotnika Bruder 02466
 • Minikoparka CAT z figurką robotnika Bruder 02466
Minikoparka CAT z figurką robotnika Bruder 02466 Minikoparka CAT z figurką robotnika Bruder 02466 Minikoparka CAT z figurką robotnika Bruder 02466 Minikoparka CAT z figurką robotnika Bruder 02466
Minikoparka CAT z figurką robotnika Bruder 02466

Minikoparka CAT z figurką robotnika Bruder 02466

Kod producenta: BR02466
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
146,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Minikoparka CAT z figurką robotnika Bruder 02466

Minikoparka CAT z figurką robotnika Bruder 02466

 

Minikoparka CAT z figurką robotnika Bruder 02466 jest niewielkich rozmiarów a zaskakuje szczegółowymi detalami. Maszyna pomoże przy budowie domu czy Zabawka wykonana została z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, cechuje się solidną konstrukcją oraz eleganckim wyglądem. Maszynę odwzorowano w skali 1:16, przy czym jest taka sama jak oryginał. Jedyną różnicą jest to, że jest mniejsza :)

W opakowaniu znajduje się figurka robotnika z serii bWorld, która porwie Cię w wir zabawy na wiele godzin, a wymyślane i odgrywane historyjki staną się bardziej realne. Postać sprawdzi się jako operator minikoparki CAT. Figurka ma ruchome kończyny i głowę. Można także posadzić ją w kabinie maszyny by trzymała kierownicę. Zabawka jest sporej wysokości, dlatego można wykorzystać ją przy samodzielnej zabawie bez maszyn.

W minikoparce zamontowane zostało w pełni funkcjonalne ruchome ramię koparki, które można zablokować w pozycji uniesionej. Można przechylić samą łyżkę, w przypadku, gdy chcemy np. poszerzyć wykop czy zabrać więcej ładunku. Ramię koparki można ustawić w prostopadle do kabiny, tj. ustawić je bokiem do maszyny, aby zebrać ładunek po prawej lub lewej stronie. Poprzez zabawę dziecko uczy się podejmowania decyzji oraz kolejności wykonywanych czynności, a więc zabawka sprawdzi się podczas niejednej wolnej chwili małego urwisa.

Dodatkowo z przodu pojazdu znajduje się spychacz, który pozwoli dziecku na wyrównanie nierówności terenu czy zsunięcie usypów. Można podnieść go podczas przejazdu lub ustawić w pozycji roboczej (opuścić) w czasie pracy lemiesza. Aby ułatwić przejazd po nierównym oraz piaszczystym terenie maszyna posiada gumowe, obracające się gąsienice. Składają się one z poszczególnych ogniw - jak w prawdziwym odpowiedniku tej koparki. Nasza pociecha bez problemu może bawić się w ogrodzie czy domu. Maszyna nie wydaje hałaśliwych dźwięków, a dodatkowo na piasku pozostawia fajny wzorek.

W minikoparce znajduje się obracana o 360 stopni kabina wraz z ładowarką by bez zbędnego przestawiania maszyny przenieść wykopany piasek czy zacząć kopać drugi dół po przeciwnej stronie. Operator maszyny widzi również co się dzieje z drugiej strony i czy może spokojnie wykonywać manewry nie stwarzając wokół niebezpieczeństwa.

Maszyna posiada otwieraną pokrywę silnika, dzięki której ciekawe świata dziecko może podejrzeć wygląd maszyny od środka. Układ wewnętrzny modelu został odwzorowany zgodnie z oryginalnym pojazdem. Przeszklona kabina zamontowana w koparce sprawia, że w środku kabiny panuje większy porządek, a operator nie musi martwić się o złą pogodę oraz odłamki ładunku wpadające do środka. Aby operator mógł wejść do środka kabiny producent zamontował otwierane drzwi.

W skrócie:
 • w pełni funkcjonalne, podnoszone ramię koparki sterowane ręcznie;
 • obracane na boki ramię koparki;
 • podnoszony przedni spychacz;
 • przeszklona kabina kierowcy z otwieranymi drzwiczkami;
 • otwierana pokrywa silnika;
 • gumowe, miękkie gąsienice składające się z poszczególnych ogniw;
 • obracana o 360 stopni kabina operatora;
 • w zestawie figurka robotnika z serii bWorld;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02466
Wiek:
3+
Wymiary:
409 x 163 x 180 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
415 x 180 x 220 mm
Marka:
CAT