Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
MB Sprinter do przewozu koni Bruder 02533
  • MB Sprinter do przewozu koni Bruder 02533
  • MB Sprinter do przewozu koni Bruder 02533
  • MB Sprinter do przewozu koni Bruder 02533
MB Sprinter do przewozu koni Bruder 02533 MB Sprinter do przewozu koni Bruder 02533 MB Sprinter do przewozu koni Bruder 02533
MB Sprinter do przewozu koni Bruder 02533

MB Sprinter do przewozu koni Bruder 02533

Kod producenta: BR02533
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(22.08.2022)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
MB Sprinter do przewozu koni Bruder 02533

MB Sprinter do przewozu koni Bruder 02533

 


Jeśli Twoje dziecko uwielbia zwierzątka, a w szczególności oczarowały je konie to samochód MB Sprinter do przewozu koni z figurką 02533 sprawi, że poczuje się jak w prawdziwej stadninie :) Pojazd marki Bruder został odwzorowany w skali 1:16 zgodnie z modelem spotykanym w polskich stajniach. MB Sprinter w rzeczywistości wykorzystywany jest do przewozu zwierząt na zawody, pokazy czy sprzedaż. Dzięki zabawce dziecko może odgrywać podobne scenki w czasie zabawy bez wychodzenia z domu. Model wyróżnia się solidną konstrukcją oraz wysoką precyzją wykonania. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia.

MB Sprinter uzupełnia kolekcję pojazdów do przewozu zwierząt, która na pewno spodoba się każdemu małemu miłośnikowi koni. Aby zabawa była bardziej realna do zestawu dołączona jest figurka konia. Zwierzę ma niecałe 11 cm wysokości, dlatego mieści się w innych pojazdach marki Bruder, a także nadaje się także do samodzielnej zabawy.

Mercedes posiada dwuosiowe zawieszenie, które zwiększa możliwości ładunkowe, a także trwałość zabawki. Aby koń mógł bezpiecznie wejść i wyjść z przyczepy należy otworzyć tylną klapę, tworząc platformę do zejścia. Dodatkowo w tym modelu na drzwiach zamontowano dwie rozkładane barierki, które zasłaniają wysokie spadki po bokach. Młody opiekun zwierząt może sprawdzić czy nic się z nimi nie dzieje przez otwierane drzwi boczne w przyczepie. Producent zamontował w nich dodatkowo rozkładany schodek do wejścia i zejścia. Można od razu otworzyć całe drzwi albo jedynie górną czy dolną ich część. Wszystko po to by dziecko miało więcej możliwości zabawy.

Auto wyposażone zostało w sprzęgło holownicze zamontowane z tyłu pojazdu. Hak przyda się małym pociechom do holowania niesprawnego pojazdu lub innej maszyny, którą dziecko posiada w swojej kolekcji. Jeśli urwis nie korzysta ze sprzęgła, możliwy jest jego demontaż. Podobnie wygląda sytuacja z przednim adapterem do podczepienia osprzętu - przy braku zastosowania można go wyjąć.

Producent zadbał również o bezpieczne użytkowanie zabawki. W przyczepie konnej zamontowano gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów do wykonania opon, dziecko bez problemu może korzystać z zabawki zarówno w domowym zaciszu, jak i w ogrodzie.

W skrócie:

  • otwierane drzwi kabiny kierowcy;
  • otwierane boczne drzwi przyczepy z rozkładanym schodkiem;
  • otwierane tylne drzwi przyczepy z rozkładanymi najazdami do załadunku zwierzątka;
  • hak zamontowany z tyłu pojazdu z możliwością demontażu;
  • wyjmowany adapter z przodu samochodu do podczepienia osprzętu;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
  • dołączona figurka konia;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02533
Wiek:
3+
Wymiary:
455 x 170 x 220 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
510 x 190 x 260 mm
Marka:
Mercedes