Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Klocki Brick Trick Żuraw Buduj z cegły Trefl 61385
 • Klocki Brick Trick Żuraw Buduj z cegły Trefl 61385
 • Klocki Brick Trick Żuraw Buduj z cegły Trefl 61385
 • Klocki Brick Trick Żuraw Buduj z cegły Trefl 61385
Klocki Brick Trick Żuraw Buduj z cegły Trefl 61385 Klocki Brick Trick Żuraw Buduj z cegły Trefl 61385 Klocki Brick Trick Żuraw Buduj z cegły Trefl 61385
Klocki Brick Trick Żuraw Buduj z cegły Trefl 61385

Klocki Brick Trick Żuraw Buduj z cegły Trefl 61385

Kod producenta: BT61385
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
124,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Klocki Brick Trick Żuraw Buduj z cegły Trefl 61385

Klocki Brick Trick Żuraw Buduj z cegły Trefl 61385

 

Zestaw modelarski z kolekcji Podróże Brick Trick Żuraw Gdański 61385 od marki Trefl został stworzony z prawdziwych cegiełek. Seria Buduj z cegły uzupełnia kolekcję o kolejną propozycję, dzięki której w czasie układania możesz stworzyć jedną z najpopularniejszych atrakcji nadmorskiego miasta. Model Brick Trick Żuraw zawiera ponad 370 cegiełek do budowania. Dodatkowo w zestawie znajdziesz deseczki oraz nadproże łukowe, dzięki którym dziecko poczuje się jak prawdziwy architekt :) Zróżnicowane elementy podnoszą poziom trudności budowania (4/5), dlatego też zestaw sprawdzi się jako prezent dla bardziej zaawansowanych, nieco starszych budowniczych.

Przez zabawę urwisy ćwiczą koncentrację, rozwijają zdolności manualne oraz pobudzają kreatywność. Możesz stworzyć "mini" wersję charakterystycznej budowli korzystając z instrukcji lub według własnego pomysłu. Ponad 6,5 metra drewnianych deseczek oraz pigment barwiący pozwolą na rzeczywiste odwzorowanie historycznego dźwigu portowego. Z kolei elementy z tektury umożliwią wykonanie bramy i dachu. Spędź wolny czas wspólnie z dzieckiem budując zgodnie z oryginałem lub tworząc z klocków nowe, inspirujące budowle :) Możecie razem układać cegiełki i kleić deseczki wymyślając przy tym scenki do odegrania. A dołączone kartonowe pionki i akcesoria przeniosą budowniczych w średniowieczny klimat, by wymyślane scenariusze stały się jeszcze bardziej rzeczywiste :)

Z tym zestawem doskonała zabawa dla całej rodziny murowana! Szczególnie, że cegły możesz wykorzystać ponownie i z tych samych stworzyć całkiem nową budowlę! Konstrukcję wystarczy rozpuścić w wodzie, by móc zacząć budować ponownie. Włóż złączone cegły do wody na kilka do kilkunastu minut. Następnie poczekaj aż cegiełki odłączą się samoistnie lub delikatnie je oddziel. Przed kolejnym budowaniem, klocki warto oczyścić z resztek kleju i poczekać aż wyschną.

Zestaw jest przeznaczony dla dzieci od 7 roku życia. Brick Trick Podróże przedstawia serię klocków z cegły w nowej odsłonie. Budując zestawy z kolekcji poznasz najbardziej popularne zabytki, a co najciekawsze - masz możliwość zbudowania ich od podstaw przenosząc się tym samym w zamierzchłe czasy :)

W zestawie znajduje się:
 • ponad 387 cegiełek (wymiary cegiełek 20 × 10 × 10 mm oraz 10 x 10 x 10 mm)
 • drewniane deseczki do klejenia 220 x 10 x 2 mm
 • podstawa z płyty HDF o wymiarach 350 × 230 mm;
 • nadproże łukowe długie 40 x 10 x 10 mm;
 • brązowy pigment;
 • klej do budowy;
 • naklejka z rozrysowanymi fundamentami;
 • zestaw pionków i podstawek - 5 sztuk;
 • dach z tektury;
 • instrukcja;
Producent:
TREFL
Kod producenta:
61385
Wiek:
7+
Rozmiar:
XL
Wymiary opakowania:
395 x 265 x 90 mm
Poziom trudności:
4/5