Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Kask rowerowy Uvex I-vo 3D neon yellow

Kask rowerowy Uvex I-vo 3D neon yellow

Kod producenta: UV41/0/429/0515
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
299,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Kask rowerowy Uvex I-vo 3D neon yellow

Kask rowerowy Uvex I-vo 3D neon yellow

 

Kask rowerowy I-vo 3D neon yellow od marki Uvex polecany jest dla dzieci o obwodzie głowy w zakresie mieszczącym się od 52 - do 57 cm. Żółty dodatek będzie odpowiedni do pojazdów dwukołowych, a z racji, iż posiada uniwersalną kolorystykę doskonale sprawdzi się do użytkowania dla dziewczynki oraz chłopca. Nasza pociecha z wyposażeniem w dodatki pokona strach i będzie chciała pokonywać coraz to nowsze trasy.

Kask posiada regulowany pasek, który pozwoli na odpowiednie dopasowanie parametrów do wymiarów główki dziecka. Co więcej ochronę głowy wyposażono w przycisk, który ułatwi użytkowanie sprzętu. Obsługa jest dość prosta i możesz to wykonać jedną dłonią. Dlatego też pasek monotematyczny pozwoli na prostą obsługę, która pozwoli na jak najwyższym poziomie bezpieczeństwo, a jednocześnie zapewni całkowity komfort w trakcie podróżowania.

Jakże ważnym elementem w doborze kasku jest jego odpowiedni rozmiar, który odpowiednio będzie przylegał do główki dziecka i jeśli nawet dojdzie do upadku to nie spowoduje odpięcia czy zsunięcia się z głowy. Ochrona głowy podczas spędzania aktywnie czasu to jedna z istotniejszych rzeczy, którą należy stawiać na pierwszym miejscu. Proponowany model przez markę Uvex zabezpieczy głowę przed urazami, a zawarty daszek z funkcją regulacji zabezpieczy oczy przed promieniowaniem słonecznym. Kask powstał w konstrukcji Immunoled co czyni go lekkim i wytrzymałym. Wnętrze kasku zostało wysłane wysokiej jakości pianką EPS, która została wstrzyknięta do skorupy, a wykonana jest z polikarbonu, dzięki temu  uzyskamy stabilną konstrukcję. Dodatkowo wyposażono go w 23 otwory wentylacyjne, które pozwolą na stałą cyrkulację powietrza i ochronią dziecko przed przegrzaniem. Co więcej otwory dodatkowo wyposażono w siatkę, która ma za zadanie chronić przed dostaniem się owadów. Zawarta technologia MIPS chroni mózg podczas uderzeń i upadków, które mogą wyniknąć podczas wyprawy rowerowej. Producent Uvex wyposażył dodatek w funkcjonalny system IAS, który zapewnia dopasowanie kasku do kształtu głowy. Obsługa odbywa się w łatwy sposób, gdyż możesz przy pomocy jednej ręki odpiąć pasek.

A gdy jednak napotkamy na drodze górkę czy wzgórza i dojdzie do wypadku to dzięki zamkowi blokującemu z płynną regulacją uchroni to przed odpięciem czy obróceniem w trakcie upadku. Pasek wykonany z delikatnego tworzywa doskonale wpasowuje się w podbródek rowerzysty, a tym samym sprawia, że nie czujesz, że coś przylega do skóry. Co więcej można go regulować jedną ręką w bezpieczny sposób. 

Dodatkowo akcesorium wyposażono w technologię FAS, która pozwoli na bezproblemowe zapięcie przy podbródku. Dzięki niej można łatwo dopasować długość pasków do indywidualnych potrzeb dziecka, a za sprawą takiego systemu unikniemy ześlizgnięcie kasku nawet kiedy dojdzie do gwałtownego uderzenia. Jak wiemy przy takiej aktywności fizycznej ochrona głowy jest najważniejsza, dlatego też warto wyposażyć młodego cyklista w tak niezbędny dodatek niezależnie czy jeżdżąc na hulajnodze czy na rowerku biegowym, a nawet na większym rowerku.

Użyteczny dodatek o danej kolorystyce będzie odpowiedni do jazdy dla dziewczynki czy chłopczyka. Uniwersalna kolorystyka pozwoli na skomponowanie dodatku z różnym kolorem sprzętu, a tym samym stworzymy piękny zestaw według własnych upodobań.

Producent:
UVEX
Kod producenta:
41/0/429/0515
Kolor:
zielony
Obwód głowy:
52 - 57 cm