Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
MACK Granite kurier UPS z podnośnikiem Bruder 02828
 • MACK Granite kurier UPS z podnośnikiem Bruder 02828
 • MACK Granite kurier UPS z podnośnikiem Bruder 02828
 • MACK Granite kurier UPS z podnośnikiem Bruder 02828
 • MACK Granite kurier UPS z podnośnikiem Bruder 02828
 • MACK Granite kurier UPS z podnośnikiem Bruder 02828
MACK Granite kurier UPS z podnośnikiem Bruder 02828 MACK Granite kurier UPS z podnośnikiem Bruder 02828 MACK Granite kurier UPS z podnośnikiem Bruder 02828 MACK Granite kurier UPS z podnośnikiem Bruder 02828 MACK Granite kurier UPS z podnośnikiem Bruder 02828
MACK Granite kurier UPS z podnośnikiem Bruder 02828

MACK Granite kurier UPS z podnośnikiem Bruder 02828

Kod producenta: BR02828
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
299,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
MACK Granite kurier UPS z podnośnikiem Bruder 02828

MACK Granite kurier UPS z podnośnikiem Bruder 02828

 

Samochód dostawczy MACK Granite Bruder 02828 z wymiennym pojemnikiem to kolejny pojazd, który należy do floty firmy kurierskiej UPS. Nie może zabraknąć go w kolekcji miłośników aut dostawczych i przyszłych kurierów. UPS to jeden z wiodących na świecie dostawców usług spedycyjnych, który korzysta z aut dostawczych Mack Granite przewożących przesyłki większych gabarytów. Ciężarówka wygląda jak prawdziwy pojazd UPS, tylko tyle, że pomniejszony w skali 1:16. Ze względu na występowanie w zestawie małych elementów, zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci od 4 roku życia. Zabawa w dostarczanie zamówionych przesyłek do klientów oraz wszelkie związane z tym prace magazynowe umilą wolny czas naszego urwisa.

Mack Granite UPS posiada trzyosiowe zawieszenie, które sprawdzi się przy jeździe po nierównym terenie. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Ciekawe świata dziecko ma możliwość otwarcia klapy maski i podejrzenia wyglądu odwzorowanych części pojazdu wraz z silnikiem. W kabinie z otwieranymi drzwiami można umieścić także figurkę z serii bWorld jako kierowcę, która nie jest dołączona do zestawu i należy nabyć ją oddzielnie. Kierowca ciężarówki nie będzie miał żadnego problemu z zaparkowaniem do załadunku, a to wszystko za sprawą składanych lusterek.

Przesyłki kurier może umieścić w kabinie przez tylne drzwi otwierane na dwa skrzydła. Dodatkową, wyjątkową opcją tego pojazdu jest wymienna jednostka ładunkowa, którą można zdjąć z pojazdu i postawić na wysuwanych podporach. Zdjęty kontener również można otwierać i bawić się nim oddzielnie.

Producent zadbał o zabawę naszego dziecka, poprzez montaż w samochodzie miękkich gumowych opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz bez uciążliwego hałasu. Zabawa w kuriera pobudza wyobraźnię, zachęca dziecko do dalszej zabawy.

Producent do zestawu dołączył wózek widłowy z miejscem na figurkę, które pomogą Ci w załadunku dużych przesyłek. Z zestawem marki Bruder wczujesz się w rolę prawdziwego doręczyciela przesyłek UPS.

Ramiona wózka widłowego poruszają się w górę i w dół. Możesz także regulować rozstaw wideł. Nasza pociecha bez problemu może bezpiecznie unieść przewożone przesyłki i spakować je na samochód. Wózek posiada podwójny maszt wyciągowy, który umożliwia podniesienie ładunku na większa wysokość. Rozwiązanie ułatwia także obsługę maszyny jedną ręką oraz manewrowanie w bardzo ograniczonych przestrzeniach. By odgrywana scena stała się bardziej realna do zabawy dołączono 2 palety typu EURO.

Podczas zabawy w magazyn i przewóz ładunków dziecko rozwija oraz pobudza wyobraźnię, a także uczy się obowiązków, które należą do danego zawodu. Transportowane towary nie zostaną uszkodzone, a na magazynie będzie panował większy ład i porządek.

W skrócie:
 • trzyosiowe zawieszenie;
 • otwierane dwa skrzydła tylnych drzwi;
 • otwierane drzwi kabiny kierowcy;  
 • otwierana maska silnika;
 • składane lusterka boczne;
 • wymienny kontener z możliwością zdjęcia;
 • wysuwane podpory; 
 • gumowe opony z profilowanym bieżnikiem;
 • wózek widłowy z podwójnym masztem z regulowaną wysokością (góra i dół) i rozstawem wideł;
 • 2 palety typu EURO;
 • zamontowany hak z tyłu pojazdu do podczepienia przyczepy;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02828
Wiek:
4+
Wymiary:
595 x 185 x 265 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
700 x 195 x 280 mm
Marka:
Mack