Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Jeep Wrangler Unlimited Rubicon z rowerem górskim Bruder 02543
 • Jeep Wrangler Unlimited Rubicon z rowerem górskim Bruder 02543
 • Jeep Wrangler Unlimited Rubicon z rowerem górskim Bruder 02543
 • Jeep Wrangler Unlimited Rubicon z rowerem górskim Bruder 02543
 • Jeep Wrangler Unlimited Rubicon z rowerem górskim Bruder 02543
Jeep Wrangler Unlimited Rubicon z rowerem górskim Bruder 02543 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon z rowerem górskim Bruder 02543 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon z rowerem górskim Bruder 02543 Jeep Wrangler Unlimited Rubicon z rowerem górskim Bruder 02543
Jeep Wrangler Unlimited Rubicon z rowerem górskim Bruder 02543

Jeep Wrangler Unlimited Rubicon z rowerem górskim Bruder 02543

Kod producenta: BR02543
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
159,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Jeep Wrangler Unlimited Rubicon z rowerem górskim Bruder 02543

Jeep Wrangler Unlimited Rubicon z rowerem górskim Bruder 02543

 

Żółty Jeep Wrangler Unlimited Rubicon z figurką kolarza i rowerem górskim 02543 oferowany przez firmę Bruder na pewno spodoba się małym kolekcjonerom pojazdów terenowych. Jeep został odwzorowany w skali 1:16 zgodnie z oryginalnym samochodem, dlatego wygląda jak prawdziwy. Precyzyjnie wykonana zabawka zachwyca solidną konstrukcją oraz jakością użytych materiałów. Auto terenowe z dodatkami ze względu na niewielkie elementy przeznaczone jest dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Jeep Wrangler posiada dwuosiowe niezależne sprężynowe zawieszenie, które sprawdzi się wyśmienicie na nierównym terenie. Przy wjeździe na przeszkodę oś unosi się na sprężynach bez odrywania całego korpusu. Z tym zestawem żaden kolarz nie będzie miał problemu z dotarciem do najpiękniejszych górskich tras rowerowych. Mały urwis może sterować Jeepem, dzięki dodatkowej "długiej" kierownicy montowanej przez otwierany dach. Drążek montuje się pomiędzy siedzeniami, w miejscu, gdzie znajduje się hamulec ręczny. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się w podwoziu auta, między kołami.

Maluch podczas zabawy może otworzyć wszystkie cztery drzwi boczne, drzwi do bagażnika oraz zdjąć dwuczęściowy dach samochodu. Alternatywnie można zdemontować tylne siedzenie, aby powiększyć przestrzeń ładunkową i uzyskać miejsce na akcesoria. Te wszystkie drobnostki pobudzą wyobraźnię oraz sprawiają, że zabawka nigdy się nie nudzi. W wolnym czasie, przy zabawie dziecko może rozwinąć swoje zainteresowania lub odnaleźć nową pasję.

Ciekawy świata urwis ma możliwość otwarcia klapy maski, by bawiąc się podejrzeć budowę wewnętrzną maszyny. Wygląd został odwzorowany zgodnie z oryginalnym pojazdem spotykanym na drogach. Dodatkowo auto wyposażone zostało w sprzęgło holownicze. Hak przyda się małym pociechom do holowania niesprawnego auta lub innej pojazdu, które posiada w swojej kolekcji. Oryginalnie zamontowany jest bagażnik rowerowy do przewożenia ukochanego rowerka. Bagażnik można oczywiście zdemontować, by podczepić inne akcesoria z serii.

Producent zadbał o bezpieczną zabawę naszego dziecka, poprzez montaż w samochodzie miękkich gumowych opony z profilowanym bieżnikiem. Nasza pociecha może korzystać z zabawki zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Dzięki zastosowanym kołom pojazd nie będzie hałasował w czasie zabawy w domu, natomiast po zabawie na podwórku - łatwo będzie go oczyścić pod bieżącą wodą.

W zestawie znajduje się figurka kolarza oraz jego rower górski, które pomogą wczuć się w odgrywaną rolę prawdziwego kolarza. Ludzik bWorld z najnowocześniejszym strojem kolarskim wyśmienicie komponuje się kolorystycznie z rowerkiem. Figurka kolarza ma ruchome kończyny oraz głowę. Dodatkowo postać może chwycić rękoma kierownice lub dołączone do zestawu akcesoria typu kask. Figurka sprawdzi się jako kierowca samochodu, jak i rowerzysta.

W skrócie:
 • niezależne sprężynowe zawieszenie osi (przedniej i tylnej) ze stalowymi linkami;
 • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • otwierane drzwi przednie i tylne oraz bagażnik;
 • zdejmowany dach;
 • wyjmowana tylna kanapa;
 • podnoszona maska silnika z blokadą przed samodzielnym zamknięciem;
 • bagażnik rowerowy ze zdejmowanym zaczepem do dyszla;
 • sprzęgło holownicze;
 • dołączona figurka kolarza;
 • w zestawie rower górski;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02543
Wiek:
4+
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
500 x 175 x 190 mm
Marka:
Jeep Wrangler