Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Filtruj według

Cena

Cena

  • 167,00 zł - 276,00 zł

Wiek

Wiek

Marka

Marka

Aktywne filtry

Betoniarki

Aktywne filtry

Aktywne filtry

Betoniarki Bruder dla najmłodszych

Nie może ich zabraknąć przy budowie dróg, bloków czy też domów. Są nieodłącznym elementem placów budowy, dlatego też pośród oferty maszyn budowlanych, nie mogło ich zabraknąć - betoniarki Bruder. Wspaniałe zabawki, łudząco przypominające realne betoniarki, zachwycą każdego małego fana budowania. Pośród asortymentu naszego sklepu, znajdziecie betoniarki Brudery wykonane na wzór takich pojazdów markowych, jak MAN, MACK czy też Scania. Każda z zabawek została stworzona z najwyższej jakości tworzywa i charakteryzuje się wyjątkowo solidną konstrukcją, tak, ażeby betoniarka Bruder posłużyła dziecku przez długi czas. Zabawki Bruder umożliwiają dziecku poczuć się niczym na prawdziwym placu budowy i wcielić się w kogo tylko zechce. Oprócz niesamowitego designu bowiem, Bruder betoniarka to w pełni funkcjonalny pojazd, który pozwala maluchowi poznać swoje działanie oraz zastosowanie od podszewki. Mieszanie kamieni, piasku czy też betonu przy pomocy ruchomej gruszki, na pewno sprawi każdemu urwisowi przeogromną frajdę.

Wspaniałe betoniarki Bruder

Betoniarki Bruder to zabawki, dzięki którym dziecko rozwija, uczy się, a także pobudza swoją wyobraźnię, co na tym etapie rozwoju jest naprawdę istotne. Zabawa w budowę domu czy też drogi, to bowiem tylko nieliczne pomysły na to, jak można wykorzystać Bruder betoniarkę. Ich niezwykle solidne oraz precyzyjne wykonanie sprawia, że zabawka pozwala bawić się nią zarówno w domu, jak i w ogrodzie, a wszystko to dzięki zawieszeniu oraz gumowym oponom. Wszystkie betoniarki Brudery to wyjątkowo funkcjonalne pojazdy, które wyposażone są między innymi w ruchomą gruszkę, zbiornik i wąż na wodę, obracana i składana rynna spustowa czy też odchylana kabina kierowcy. Wszystkie te elementy sprawiają, że dziecko będzie czerpać z zabawy nie tylko niesamowitą radość, ale również i pewnego rodzaju naukę. Zabawka nie znudzi mu się prędko, a wręcz przeciwnie! Zapewni wiele godzin wspaniałej zabawy. Betoniarka Bruder to bezwzględnie fantastyczny pomysł na prezent na wszelakie okazje dla małego miłośnika budowania, który będzie nią z pewnością zachwycony. Jeśli poszukujecie więc Państwo tego rodzaju zabawki, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą.