Hot Deals

Filtruj według

Wiek

Wiek

Język

Język

Cena

Cena

  • 68,00 zł - 269,00 zł

Zabawka sugerowana dla

Zabawka sugerowana dla

Aktywne filtry

Trefl

Aktywne filtry

Klocki dla dzieci z prawdziwej cegły Brick Trick Trefl

Trefl jest to polska rodzinna firma zajmująca się produkcją puzzli, gier planszowych i zabawek od 1985 r. Zabawki Trefl to najwyższej jakości produkty przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Produkty Trefl łączą w sobie niesamowitą zabawę i rozwój umiejętności od najmłodszych lat. Wśród serii zabawek Trefl dostępnych w naszym sklepie znajdą Państwo zestawy dla dzieci powyżej 6 lat z serii Buduj z cegły. Klocki Brick Trick Buduj z cegły produkowane są z naturalnych materiałów, takich jak prawdziwa cegła i drewno. Jest to seria kreatywnych zestawów konstrukcyjnych, dzięki którym dziecko rozwija kreatywność i wyobraźnię, a dodatkowo podnosi swoje zdolności manualne. Mali konstruktorzy mogą sami zbudować domek, zamek czy dworzec. Dodatkowo seria klocków Brick Trick poszerzyła ofertę o polskie zabytki oraz ikony kultury, np. Pałac Kultury Brick Trick, Malbork Brick Trick czy Sukiennice w Krakowie. Dzięki obszernej instrukcji pociecha dostanie wiele wskazówek i inspiracji rozwiązań, a ponadto pozna nowe ciekawostki o samej budowli. Świetnym pomysłem będzie odgrywanie scenek i wymyślanie niezwykłych historii, dzięki figurkom dołączonym do zestawów. Rodziców zainteresuje fakt, że cegły z zestawów Brick Trick Buduj z cegły są wielokrotnego użytku i mogą posłużyć przez wiele lat. Zestawy klocków Trefl Brick Trick zachęcają do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych.

Duży wybór zestawów Autka Tut Tut Trefl do budowania

Najbardziej popularne zabawki Trefl stanowi seria Autek Tut Tut przeznaczona dla dzieci w wieku od 1 do 5 roku życia. Budowanie trasy przejazdu kolorowych autek z wesołymi buziami, którym przygrywają wesołe melodyjki to prawdziwa gratka dla małych chłopców. Zestawy uzupełnia seria budynków, które można łączyć tworząc tym samym małe miasteczko z dwupoziomowym garażem, warsztatem samochodowym czy wieżą parkingową. Przy przyjeździe przez wyznaczone punkty kontrolne autka umilają zabawę piosenkami i wierszykami, wpierając tym samym rozwój mowy u maluszków.

Interaktywne zabawki dla dzieci od pierwszych miesięcy życia

Jeśli jednak szukają Państwo zabawek dla nieco młodszych dzieci w ofercie sklepu Todler.pl znajdą Państwo produkty z serii VTech Trefl dla najmłodszych pociech. Interaktywne zabawki vTech łączą w sobie innowacyjne rozwiązania, zaawansowaną elektronikę i funkcjonalność. Uczą przez zabawę nazw kolorów, zwierząt, pierwszych liter, jak i cyferek. Podczas wspólnej zabawy z rodzicami pociecha rozwija ciekawość i pobudza wyobraźnię. Dźwięki i melodie wspomagają rozwój percepcji słuchowej, a migające kolorowe światełka pozytywnie wpływają na rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej i percepcji dotykowej. Taka forma zabawy jest idealną nauką o pierwszych miesięcy życia i doskonale uzupełnia program edukacyjny pociechy.