Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Filtruj według

Cena

Cena

  • 89,00 zł - 254,00 zł

Wiek

Wiek

Skala

Skala

Marka

Marka

Seria

Seria

Aktywne filtry

Wywrotki

Aktywne filtry

Aktywne filtry

Wywrotki Bruder najwyższej jakości

Wywrotki to niezaprzeczalnie pojazdy budowlane, których nie może zabraknąć na żadnym placu budowy. Nie mogło więc zabraknąć ich w ofercie naszych zabawek. Wywrotki Bruder to idealne odwzorowanie realnych pojazdów, tak znanych powszechnie marek jak Scania, MAN, John Deere, MACK czy też Mercedes. Dzięki temu wyglądają one niczym prawdziwe ciężarówki i zachwycą swoim designem nie tylko najmłodszych. Ponadto, wszystkie wywrotki Brudery to oczywiście połączenie niesamowicie precyzyjnego wykonania, solidnej konstrukcji, a także dbałości o najdrobniejsze detale. To sprawia, że z pewnością każdy mały budowlaniec, chciałby posiadać takową wywrotkę pośród swojej kolekcji. Oprócz tego, że Bruder wywrotka to fantastyczny design, nie można pominąć faktu, iż posiada ona całkowitą funkcjonalność, co pozwala oczywiście czerpać z zabawy jeszcze więcej frajdy. Ruchoma skrzynia ładunkowa oraz otwierana tylna klapa, umożliwia naszemu dziecku transportowanie różnego typu ładunku i wyładowywanie go w wybrane miejsca.

Wywrotki Brudery dla małych budowlańców

Każda oferowana przez nas wywrotka Bruder to gwarancja niesamowitej zabawy, dzięki czemu zabawka nie wyląduje w kącie już po paru użyciach. Scenariusz zabawy jest bowiem wyłącznie zależny od wyobraźni naszej pociechy, która może się bawić zarówno w zaciszu domowym, jak i w ogrodzie. Wywrotki Brudery to wspaniałe, wyjątkowo solidne konstrukcje, które przetrwają naprawdę wiele, więc nie musimy się martwić, że będzie to zabawka na raz. Dziecko poprzez zabawę nią oraz odkrywanie jej funkcji będzie nie tylko czerpało radość, ale również i uczyło się. Wszystkie Brudery wywrotki posiadają szereg ruchomych elementów, takich jak np. otwierane drzwi, składane lusterka, możliwość wywrotu przyczepy i wiele innych. Ponadto, Bruder wywrotka świetnie radzi sobie na nierównościach, dzięki zastosowaniu gumowych opon z profilowanym bieżnikiem. Wszelkie elementy są oczywiście wykonane z najwyższej jakości materiałów, które są w pełni bezpieczne dla najmłodszych. Wywrotka Bruder to świetna propozycja na prezent dla malucha, który fascynuje się budowaniem i wszelkiego rodzaju pojazdami budowlanymi.