Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Dodge RAM 2500 Power Wagon ratownika wodnego Bruder 02506

Dodge RAM 2500 Power Wagon ratownika wodnego Bruder 02506

Kod producenta: BR02506
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
192,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Dodge RAM 2500 Power Wagon ratownika wodnego Bruder 02506

Dodge RAM 2500 Power Wagon ratownika wodnego Bruder 02506

 

Kolejną nowością z kolekcji Bruder jest niezwykle prezentujący się unikatowy pojazd marki Dodge RAM 2500 Power Wagon 02506. Amerykańskiego auta nie może zabraknąć w kolekcji małych miłośników niemieckiej marki Bruder. Ratunkowy Dodge umożliwia służbom patrolować nierówny teren przy plaży. Zabawka została odwzorowana w skali 1:16, a do jej produkcji użyto najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Pojazd przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia i przypadnie do gustu dla każdego młodego pasjonata aut.

Dodgde RAM posiada dwuosiowe niezależne sprężynowe zawieszenie, które sprawdzi się przy jeździe po nierównym terenie. Oś unosi się przy wjeździe na przeszkodę na sprężynach bez odrywania korpusu pojazdu, co zwiększa frajdę z zabawy. Mały urwis może sterować samochodem przez dodatkową "długą" kierownicę montowaną w miejscu hamulca ręcznego. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod samochodem, między kołami. Funkcjonalność przetestowana w poprzednich modelach sprawia, że ​​pojazdem można łatwo manewrować.

Dodatkowo podczas zabawy dziecko może otworzyć wszystkie drzwi kabiny samochodu, aby bez problemu umieścić w niej kierowcę oraz 3 pasażerów, figurek z serii bWorld. Auto wyposażono w duży, otwarty bagażnik z opuszczaną tylną klapą, w którym możemy przewieźć swoje bagaże niezbędne podczas podróżowania. Z kolei adapter umieszczony z przodu pojazdu umożliwia zaczepienie wciągarki linowej czy wideł do palet, które dziecko posiada już w swojej kolekcji. Aby urozmaicić zabawę, adapter możemy zdemontować, by podłączyć odśnieżarkę (02349) czy pług śnieżny (02581) odpowiedni do modelu pojazdu.

Kolejnym elementem opakowania jest dołączona figurka ratownika z akcesoriami: deska surfingowa oraz ratownicza. Producent wyposażył auto w dodatkowe uchwyty, aby każde z akcesoriów miało przyporządkowane miejsce.

Za sprawą wykorzystanego wzornictwa i atrakcyjnych kolorów szybki Dodge stanie się ulubioną zabawką wszystkich fanów zwinnych aut, a dzięki zawartemu modułowi świetlno-dźwiękowemu mały urwis poczuje się niczym uczestnik akcji ratunkowej.

Cały zestaw wyposażony jest w gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, które ułatwiają zabawę zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Pozwala to zmniejszyć również uciążliwy hałas. Wszystko to możliwe jest dzięki zastosowaniu do produkcji opon odpowiednich materiałów.

Dodge RAM 2500 w skrócie:

  • gumowe, miękkie profilowane opony takie jak w nowoczesnych SUV-ach;
  • terenowe zawieszenie;
  • reflektory z przezroczystego szkła;
  • okna kabiny wykonano z nietłukącego tworzywa sztucznego;
  • skrętna przednią oś przez przedłużeniem kierownicy;
  • otwierane drzwi kabiny kierowcy oraz pasażerów;
  • duży bagażnik z opuszczaną tylna klapa;
  • akcesoria: figurka ratownika, deska surfingowa, ratownicza;
  • uchwyt na akcesoria ratownicze zamontowany na tyle samochodu;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02506
Wiek:
4+
Wymiary:
40 × 17 × 17,8 cm
Skala:
1:16
Wymiary opakowania:
57,8 x 25,5 x 19,8 cm
Marka:
Dodge RAM