Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Aktywne filtry

Filtruj według

Wiek

Wiek

Jeździki

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Jeździki drewniane dla dzieci

Chcąc zapewnić dziecku masę wspaniałej zabawy, a przy tym przywołać swoje wspomnienia z dzieciństwa, doskonałą propozycją są jeździki drewniane dla dzieci. Wszystkie są wykonane z najwyższej jakości drewna, które pokryte jest z kolei ekologiczną farbą z atestem, dzięki czemu jeździki drewniane są całkowicie bezpieczne dla naszych pociech. Ich styl retro zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów i z pewnością pokocha je każde dziecko. Są to idealne zabawki już dla dzieci powyżej pierwszego roku życia, bowiem nie są one wyposażone w jakiekolwiek drobne elementy. Jeździki drewniane dla dzieci to wspaniała zabawa, która ma pozytywny wpływ na rozwój dziecięcej wyobraźni, umiejętności motoryczne oraz zachęca malucha do odkrywania nowych rzeczy. Ponadto, dane pojazdy doskonale stymulują zmysły dzieci i rozwijają ich integrację sensoryczną. Jest to zatem połączenie świetnej zabawy wraz z nauką, która jest tak istotna na tym etapie rozwoju każdego malucha.

Jeździki drewniane najwyższej jakości

Jeździki drewniane znajdujące się w naszym asortymencie, pochodzą wyłącznie od cenionych producentów zabawek drewnianych. Każdy oferowany przez nas jeździk drewniany dla dziecka to pojazdy stworzone z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących maluchom bezpieczeństwo podczas ich użytkowania. Konstrukcja pojazdu jest oczywiście całkowicie stabilna, zaś zamontowane koła zabezpieczają dodatkowo stelaż przed ewentualnym przewróceniem. Jeździki drewniane dla dzieci umożliwiają zarówno poruszanie się do przodu, jak i do tyłu, dzięki czemu maluch skutecznie może uczyć się utrzymywania równowagi i stabilności. W razie upadku natomiast, nie musimy się martwić, albowiem każdy jeździk drewniany dla dziecka posiada wszystkie krawędzie zaokrąglone. Ich piękny, unikalny wygląd sprawia, że jest to idealny prezent dla dziewczynek oraz chłopców, powyżej pierwszego roku życia na wszelkiego rodzaju okazje. Wszystkie jeździki drewniane dla dzieci to trwałe konstrukcje, dzięki czemu posłużą maluchom przez naprawdę długi czas.