Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 44,00 zł - 429,00 zł

Skala

Skala

Marka

Marka

Seria

Seria

Straż pożarna

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Wóz strażacki Bruder dla najmłodszych

Chyba nie ma na świecie takiego dziecka, które by chociaż przez krótki moment w swoim życiu, nie marzyło o tym, ażeby zostać kiedyś strażakiem. Nic w tym dziwnego, albowiem są to współcześni, prawdziwi bohaterowie, którzy narażają swoje życie ratując innych. Chcąc przybliżyć dziecku ten temat, w naszej ofercie znalazł się wóz strażacki Bruder oraz inne elementy, takie jak remiza czy też figurka strażaka. Wszystkie znajdujące się w asortymencie sklepu wozy, to dokładne odwzorowanie realnych pojazdów, takich marek jak Scania, MAN, Sprinter, Land Rover czy Jeep Wrangler. Wszystkie zabawki z serii straż pożarna Bruder, zostały wykonane z najwyższej jakości tworzyw wraz z zachowaniem pełnej precyzji, dzięki czemu wyglądają one niczym realne. Sam wóz strażacki zabawka pozwala poczuć się naszemu dziecku niczym prawdziwy ratownik i odgrywać najróżniejsze scenki. Ogromna funkcjonalność sprawia, że Bruder straż pożarna to zabawki, które nieprędko znudzą się urwisowi i będą mu sprawiać fantastyczną frajdę za każdym razem, gdy po nie sięgnie.

Straż pożarna Bruder

Bruder straż pożarna to zbiór wspaniałych zabawek umożliwiających dziecku wcielenie się w rolę strażaka i poznanie tajników tego niesamowitego zawodu. Wszystkie zabawki bowiem, oprócz świetnego designu, cechuje szeroka funkcjonalność. Każdy wóz strażacki Bruder posiada szereg ruchomych elementów i wyposażony jest w pompę wodną. Możliwość napełnienia zbiornika wodą i gaszenie „pożaru” przy pomocy lecącej wody z węża, z pewnością sprawi naszemu dziecku ogromną frajdę. Ponadto, wóz strażacku Bruder posiada również moduł świetlno-dźwiękowy, dzięki czemu pociecha będzie mogła włączyć sygnalizację udając się na miejsce wypadku. Wszystko to przekłada się oczywiście na jeszcze większą radość z zabawy, a przy tym dziecko uczy się istotnych rzeczy. Seria straż pożarna Bruder to zabawki, które na pewno pokocha każdy maluch zafascynowany danym zawodem, i które pozwalają na mnóstwo scenariuszy zabawy, pozytywnie wpływając w ten sposób na wyobraźnię dziecka. Są to zabawki, które świetnie sprawdzą się jako prezent na wszelkie okazje.