Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Przyczepa z wywrotem Bruder 02019

Przyczepa z wywrotem Bruder 02019

Kod producenta: BR02019
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(16.08.2022)
52,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Przyczepa z wywrotem Bruder 02019

Przyczepa z wywrotem Bruder 02019

 

Srebrna przyczepa wywrotka od firmy Bruder przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Przyczepa została odwzorowana zgodnie z oryginalną maszyną w skali 1:16. Zabawka została wykonana z najwyższej jakości tworzywa, dzięki czemu cechuję się wysoką precyzją oraz solidną konstrukcją wykonania.

Przyczepa to idealne rozszerzenie kolekcji, która na pewno spodoba się każdemu małemu rolnikowi. Zabawa w przewóz zebranych plonów, piasku czy zwierzątek rozwija i pobudza dziecięcą wyobraźnię.

Przyczepa posiada dwuosiowe zawieszenie, które zwiększa możliwości ładunkowe, a także trwałość zabawki. Trzy burty są otwierane, co ułatwi dziecku rozładowywanie zbiorów oraz urozmaica zabawę.

Nie trzeba martwić się o opadanie przyczepy podczas postoju czy zmiany oprzyrządowania. Dodana w modelu wysuwana podpora umożliwia utrzymanie zabawki oraz minimalizuje utrudnienia dla naszej pociechy podczas odstawiania jej na półkę.

Przyczepa ma podnoszoną skrzynie ładunkowa, która jest blokowana na ramieniu teleskopowym.

Producent zadbał również o bezpieczne użytkowanie zabawki. W przyczepie zamontowano gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów do wykonania opon, dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, w ogrodzie.

Przyczepa dwuosiowa z wywrotem jest bardzo uniwersalna, pasuje do wszystkich traktorów firmy Bruder.

W skrócie:

  • podnoszona i blokowana skrzynia ładunkowa;
  • dwuosiowe zawieszenie;
  • otwierane z trzech stron burty;
  • gumowe i profilowane opony;
  • wysuwana podpora;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02019
Wiek:
3+
Wymiary:
325 x 148 x 108 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
37,6 x 17,8 x 15,5 cm