Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Rozrzutnik obornika Bruder 02209
  • Rozrzutnik obornika Bruder 02209
Rozrzutnik obornika Bruder 02209

Rozrzutnik obornika Bruder 02209

Kod producenta: BR02209
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(27.09.2022)
84,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Rozrzutnik obornika Bruder 02209

Rozrzutnik obornika Bruder 02209

 

Zadanie, które czeka dzisiaj naszego urwisa w gospodarstwie, może nie jest najprzyjemniejsze, ale i takie czynności są konieczne, by zasiana uprawa dała urodzajne plony :) Rozrzutnik obornika oferowany przez markę Bruder jest przeznaczony do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Rozrzutnik został wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego z pełną precyzją.

Użyto intensywnych kolorów by przykuwały wzrok dziecka. Model został odwzorowany zgodnie z rzeczywistą maszyną, jedynie w pomniejszeniu w skali 1:16, która używana jest w polskich gospodarstwach rolnych. Każdy mały rolnik będzie chciał mieć przyczepę w swojej domowej kolekcji maszyn by wykonywać codzienne obowiązki na wsi. 

Podczas przejazdu dwa wały rozrzucające obornik obracają się, a odgrywana scenka wydaje się bardziej realna. Gdy dziecko będzie rozrzucać nawóz może odchylić klapę tylnej burty, by obornik leciał bezpośrednio na pole.

Przyczepa posiada dwuosiowe zawieszenie, które zwiększa możliwości ładunkowe, a także trwałość zabawki. Został rozwiązany również problem z opadającą zabawką. Dodana w modelu wysuwana podpora z kołem umożliwia utrzymanie zabawki oraz minimalizuje utrudnienia podczas odstawiania jej na półkę. Kółko zamontowane na podporze ułatwia operatorowi uniknięcie ściągania traktora i prostej jazdy po polu. 

Producent zadbał o bezpieczną zabawę poprzez montaż w rozrzutniku miękkich, gumowych opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz bez uciążliwego hałasu dokonywanego przez zabawkę.

Rozrzutnik obornika jest bardzo uniwersalny, pasuje do wszystkich ciągników serii Profi firmy Bruder.

W skrócie:
  • obracane w czasie jazdy wały rozrzucające obornik;
  • odchylana klapa w tylnej burcie;
  • dwuosiowe zawieszenie;
  • wysuwana podpora z zamontowanym kołem;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02209
Wiek:
3+
Wymiary:
430 x 175 x 150 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
500 x 170 x 190 mm