Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem Bruder 02750
 • MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem Bruder 02750
 • MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem Bruder 02750
 • MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem Bruder 02750
 • MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem Bruder 02750
 • MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem Bruder 02750
 • MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem Bruder 02750
 • MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem Bruder 02750
MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem Bruder 02750 MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem Bruder 02750 MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem Bruder 02750 MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem Bruder 02750 MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem Bruder 02750 MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem Bruder 02750 MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem Bruder 02750
MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem Bruder 02750

MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem Bruder 02750

Kod producenta: BR02750
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
219,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem Bruder 02750

MAN TGA pomoc drogowa z Jeepem Bruder 02750

 

Z zestawem pomoc drogowa MAN TGA z Jeepem przewieziesz każdy niesprawny pojazd, jak również ten po wypadku. Laweta MAN TGA została odwzorowana w skali 1:16 zgodnie z prawdziwym pojazdem, który można spotkać w czasie pracy przy drogach. Pojazd w najmniejszym szczególe przypomina oryginał, również pod względem kolorystyki. Zabawka została wykonana z doskonałą precyzją, a sama konstrukcja jest bardzo solidna. Na pewno widziałeś na żywo taką lawetę holującą auto. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci od 4 roku życia. Zestaw składa się z dwóch pojazdów: lawety MAN TGA oraz jeepa.

Pomoc drogowa posiada dwuosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększa możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Dodatkowo całą konstrukcję przed wywróceniem zabezpieczają i stabilizują rozkładane podpory. Dzięki nim dziecko może bezpiecznie załadować pojazd i przewieźć w wybrane miejsce. Po zakończonej akcji będzie można podnieść je z powrotem.

Kabina kierowcy
w samochodzie odchyla się, aby ciekawe świata dziecko mogło podejrzeć wygląd silnika maszyny ukryty pod spodem naczepy. Wewnętrzne części samochodu zostały wyrzeźbione jak w prawdziwej maszynie. Zabawa z ruchomymi elementami to istna frajda dla naszej pociechy, która porwie dziecko w wir zabawy na wiele godzin.

Szczególną uwagę przy tworzeniu zestawu zwrócono na rozkładany, obrotowy dźwig zakończony hakiem. Dzięki obracanemu mechanizmowi możemy bez zbędnego przestawiania lawety załadować pojazd na rampę. Ramię dźwigu podnosi się i opuszcza za pomocą pokrętła do jego sterowania. Jeśli potrzebujemy dłuższego ramienia, wystarczy wysunąć jego ukrytą część ręcznie na odpowiednią długość. Dziecko może także wyciągnąć żuraw całkowicie.

Z zestawem jesteśmy w stanie wybawić z opresji wszystkie pojazdy nawet te w najtrudniejsze sytuacji. Głównie ma na to wpływ wysuwana i odchylana platforma załadunkowa, którą możemy ustawić na poziomie poszkodowanego auta. Podest obsługiwany jest za pomocą czerwonego pokrętła. Zanim jednak wciągniemy pojazd na platformę należy wysunąć tylne najazdy ukryte pod spodem przyczepy. Niezbędnym zabezpieczeniem w procesie załadunku i do samego przewozu samochodu są dołączone łańcuchy załadowcze oraz blokady na koła. Wystarczy nałożyć je na opony, a następnie łańcuchy zaczepić z jednej strony na szczękach kół, a z drugiej na hak dźwiga.

Czerwony Jeep
dodaje uroku całej zabawce. Jego przednie koła sterowane są za pomocą kierownicy. Jeśli chcesz skręcić jeepem wystarczy przekręcić kierownicę, a koła zmienią kierunek jazdy. Samochód posiada otwieraną klapę silnika, dzięki której ciekawe świata dziecko może podejrzeć wygląd maszyny od środka. Układ wewnętrzny modelu został odwzorowany zgodnie z oryginalnym pojazdem. Dziecko może także opuścić przednią szybę na maskę, a samochód stanie się prawdziwym kabrioletem. Duży bagażnik sprawia, że pojazd sprawdzi się w niejedną daleką podróż.

Wizualny wygląd całego zestawu uzupełniają gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, które umożliwiają korzystanie z niej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dodatkowo dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków.

MAN w skrócie:
 • odchylana kabina kierowcy;
 • wysuwane podpory stabilizujące;
 • podnoszone i opuszczane ramię dźwigu za pomocą pokrętła;
 • ramię dźwigu obraca się;
 • rozsuwane ręcznie ramię dźwigu;
 • wysuwana i odchylana platforma załadunkowa (pokrętło);
 • wysuwane tylne podesty do załadunku pojazdu;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • w zestawie łańcuchy załadowcze i blokady na koła;

Jeep w skrócie:
 • otwierana klapa silnika;
 • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy;
 • opuszczana przednia szyba;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02750
Wiek:
4+
Wymiary:
MAN: 495 x 185 x 255 mm Jeep: 260 x 145 x 145 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
510 x 190 x 265 mm
Marka:
MAN