Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Warsztat samochodowy bWorld Bruder 62110
 • Warsztat samochodowy bWorld Bruder 62110
 • Warsztat samochodowy bWorld Bruder 62110
 • Warsztat samochodowy bWorld Bruder 62110
Warsztat samochodowy bWorld Bruder 62110 Warsztat samochodowy bWorld Bruder 62110 Warsztat samochodowy bWorld Bruder 62110
Warsztat samochodowy bWorld Bruder 62110

Warsztat samochodowy bWorld Bruder 62110

Kod producenta: BR62110
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Warsztat samochodowy bWorld Bruder 62110

Warsztat samochodowy bWorld Bruder 62110

 


Z kolejną zabawką Warsztat samochodowy 62110 z kolekcji marki Bruder Twoje dziecko może poczuć się jak prawdziwy mechanik. Zestaw składa się z warsztatu samochodowego, auta wyścigowego typu roadster oraz figurki mechanika. Seria niewielkich budynków i figurek bWorld pobudza wyobraźnię dziecka i na pewno spodoba się wszystkim miłośnikom szybkich pojazdów na czterech kołach. Model został odwzorowany w skali 1:16 przy zachowaniu intensywności barw, by postać oraz wyścigówka wyglądały bardzo realistycznie. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia, ze względu na występowanie w zestawie niewielkich elementów.

Dwustronna płytka z nadrukami przypomina wygląd prawdziwego warsztatu samochodowego. Ściankę dodatkowo zdobi półka z uchwytem, na której można umieścić narzędzia. Mechanik ma do dyspozycji narzędzia niezbędne do naprawy auta. Przed udaniem się na przejażdżkę warto sprawdzić stan pojazdu. Zanim ruszysz w drogę, umieść samochód na podnośniku, a następnie dokręć luźne koła lub też zmień je na nowy komplet :) Za pomocą pokrętła na podnośniku możesz ustawić jego wysokość dopasowaną do potrzeb mechanika. W warsztacie znajdują się także narzędzia do sprawdzenia stanu technicznego auta, jak również jego naprawy typu manometr, urządzenie sprawdzające stan hamulców czy klucze do kół.

Dodatkową atrakcję w czasie zabawy zapewni dołączona do zestawu figurka mechanika, która ma ruchome ręce, nogi i głowę. Zginane części ciała figurki takie jak: łokcie, kolana, czy ramiona pozwalają na swobodne kształtowanie pozy, w której ma być ustawiona.

Żółty samochód Roadster posiada zdejmowany dach, dzięki czemu dziecko może umieścić w fotelach dowolne figurki z serii bWorld marki Bruder. Jego przednie koła sterowane są za pomocą kierownicy. Jeśli chcesz skręcić autem wystarczy przekręcić kierownicę. Specjalną atrakcją i więcej radości z zabawy roadsterem zapewni nowy system zmiany kół. Demontaż kół ułatwi dołączony do zestawu klucz, który został ukryty w płycie podłogowej auta. Użyj zintegrowanego klucza do kół, zdejmij je i ponownie zamontuj nowy komplet. Aby zabawa stała się bardziej realna w opakowaniu znajduję się komplet kół zastępczych pasujących do wyścigowego auta.

W czasie zabawy dziecko pobudza swoją wyobraźnię oraz uczy się na czym polega dany zawód. Dodatkowo mały mechanik dostrzega związek przyczynowo- skutkowy oraz poznaje zasady panujące na drodze. Pozwól dziecku wymyślać historyjki i wraz z nim odgrywaj scenki :) Zestaw spełnia wszelkie europejskie certyfikaty bezpieczeństwa.

Warsztat w skrócie:
 • figurka mechanika;
 • narzędzia warsztatowe;
 • manometr powietrza;
 • stelaż ścienny z półką i uchwytem (dwustronna płyta wraz z podstawkami z nadrukiem przypominającym wygląd warsztatu);
 • podnośnik pojazdu z regulacją wysokości;
 • urządzenie sprawdzające stan hamulców;
 • komplet kół zastępczych - 4 koła;

Roadster w skrócie:
 • przeszklona przednia szyba;
 • zdejmowany dach;
 • odkręcane koła (klucz do kół ukryty w płycie podłogowej auta);
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
62110
Wiek:
4+
Skala:
1:16
Seria:
bWorld
Wymiary opakowania:
410 x 240 x 210 mm