Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Chodzik Pchacz Gawędziarz VTech 60481
  • Chodzik Pchacz Gawędziarz VTech 60481
Chodzik Pchacz Gawędziarz VTech 60481

Chodzik Pchacz Gawędziarz VTech 60481

Kod producenta: TL60481
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
244,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Chodzik Pchacz Gawędziarz VTech 60481

Chodzik Pchacz Gawędziarz VTech 60481

 

Twoje dziecko uczy się chodzić i utrzymywać równowagę? Pchacz gawędziarz to interaktywna zabawka oferowana przez firmę Vtech, która zachęci dzieci do aktywności ruchowej. Dostarcz swemu dziecku zabawkę, która jest połączeniem pchacza i panelu edukacyjnego w jednym. Zabawkę stworzono z myślą o dzieciach w wieku od 9 do 36 miesięcy.

Dziecko może trenować razem z zabawką utrzymanie równowagi, a następnie stawianie pierwszych kroków. Na kołach znajduje się przełącznik regulacji prędkości, aby dostosować ją do tempa naszego urwisa. Zabawką dziecko może bawić się również na siedząco, ponieważ panel edukacyjny można zdjąć w każdej chwili, dzięki czemu staje się osobną zabawką.


Gawędziarz zadziwi efektami świetlnymi oraz melodyjkami i rymowankami towarzyszącymi podczas wspólnej zabawy.

Pchacz posiada suwak, którym można ją wyłączyć lub wybrać tryb głośności przygrywanych melodyjek – głośny lub cichy. Dziecko przez zabawę może uczyć się pierwszych cyferek, kształtów, literek, a następnie całych słów.

Na panelu znajduje się zdejmowana słuchawka, która służy jako grzechotka. Teraz Twoje maleństwo może zadzwonić:) Trzy przyciski: 1, 2 i 3 mają inny kształt oraz kolor. Po naciśnięciu przycisku gawędziarz mówi jakiego jest kształtu. Na panelu znajduje się także 5 przycisków pianinka z gamą solmizacyjną. Wystarczy nacisnąć wybrany przycisk, a dowiemy się jaka to nutka. Gdy naciśniemy przycisk ponownie, zabawka powie, co jest narysowane na klawiszu wraz z odpowiednią rymowanką.

Dodatkowo znajdują się 3 koła zębate, które podczas kręcenia wydają, przyjemny mechaniczny dźwięk. Zabawom towarzyszą wyraźne, proste i odpowiednie do sytuacji rymowanki. W zestawie jest książeczka w kształcie domku, którą dziecko może przewracać oraz klawisz w kształcie krówki wydający dźwięki jak prawdziwa.

W podstawie pchacza są trzy klocki w kształcie wałków, które maluch może obracać.
Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie pchacz gawędziarz, wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, natomiast przyciski sprzyjają rozwojowi motoryki, sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata.
Producent:
TREFL
Kod producenta:
60481
Wiek:
9 msc+
Baterie:
2 x AA (testowe w zestawie)
Wymiary opakowania:
530 x 148 x 381 mm
Język:
polski