Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Posterunek Policji Autka Tut Tut VTech 61073
  • Posterunek Policji Autka Tut Tut VTech 61073
Posterunek Policji Autka Tut Tut VTech 61073

Posterunek Policji Autka Tut Tut VTech 61073

Kod producenta: TL61073
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
209,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Posterunek Policji Autka Tut Tut VTech 61073

Posterunek Policji Autka Tut Tut VTech 61073

 

Posterunek policji 61073 to nowy zestaw z serii Autka Tut Tut, który prezentuje miejsce pracy policji. Zestaw pozwala dziecku odgrywać scenki z komisariatu i poczuć się jak prawdziwy policjant. Bajeczne kolory przyciągają wzrok urwisów, a jakość zabawki zyskuje w oczach rodzica. Interaktywna zabawka marki Trefl zachęca dzieci do zabawy i budowania. Zestaw został stworzony z myślą o urwisach w wieku od 1 do 5 lat. Mały strażnik prawa złapie każdego przestępcę oraz pomoże przy każdej akcji. W zestawie znajduje się radiowóz, który pomoże ścigać przestępców i przyśpieszy ich złapanie. Gdy dziecko schwyta bandytę, zaprowadź go na posterunek i zamknij w więziennej celi!

Posterunek składa się z dwóch poziomów i obejmuje ruchomą windę wraz z rampą, które pozwalają na swobodne przemieszczanie się między piętrami. Na parterze znajduje się pomieszczenie z otwieranymi drzwiami oraz podnoszoną bramką. Drzwi zamontowane w posterunku otwierają się by umożliwić przejazd dla mini autka. Z kolei na pierwszym poziomie znajduje się przycisk alarmu oraz radar. Z piętra dziecko może zjechać windą dla samochodzików lub krętym zjazdem z rondem z sygnalizacja świetlną. Jak widać komisariat jest w pełni wyposażony i gotowy na akcję ratunkową.

Do zestawu dołączono interaktywne autko policyjne, aby spędzony wspólnie czas był jeszcze bardziej przyjemny. Na szybie radiowozu znajduje się przycisk z uśmiechem, dzięki któremu dziecko może usłyszeć melodyjki i rymowanki wyśpiewywane przez autko. Samochodzik odgrywając role uczy dziecko nowych słów oraz wspomaga rozwój mowy. Dodatkowe uzupełnienie zestawu stanowi dołączony pachołek oraz barierka.

Komisariat policji został wyposażony w 5 punktów rozpoznających pojazdy za pomocą odpowiedniej technologii. Gdy małe autko przejeżdża przez wyznaczone punkty z samochodziku uaktywniają się wesołe zwroty, piosenki i melodie. Zestaw łącznie wyposażony został w 40 piosenek, melodii i dźwięków do przygrywania. Zabawka posiada suwak, którym można ją wyłączyć lub wybrać tryb głośności przygrywanych melodyjek – głośny lub cichy. Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie zabawką wyłączy się ona automatycznie, by zaoszczędzić baterię. Jeśli towarzystwo gadającego radiowozu czy budynku policji zacznie dokuczać pozostałym domownikom, wystarczy wyłączyć dźwięk. Sprawdzi się wówczas jako zabawka z ruchomymi elementami.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełko wspomaga koordynację wzrokowo-ruchową, natomiast ergonomiczny kształt sprzyja rozwojowi motoryki i sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata. A może przy zabawie odkryją nową pasję i zwiększą kreatywność?

Zestaw jest kompatybilny z pozostałymi zestawami z serii Tut Tut Autka, dlatego możliwe jest zbudowanie całego miasteczka, a zabawa nigdy się nie znudzi.
Producent:
TREFL
Kod producenta:
61073
Wiek:
1+
Baterie:
2 x AAA/ LR03 (testowe w zestawie)
Wymiary opakowania:
45 x 13,5 x 31 cm
Język:
polski