Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Ładowarka Schaffer Bruder 02190
  • Ładowarka Schaffer Bruder 02190
  • Ładowarka Schaffer Bruder 02190
  • Ładowarka Schaffer Bruder 02190
Ładowarka Schaffer Bruder 02190 Ładowarka Schaffer Bruder 02190 Ładowarka Schaffer Bruder 02190
Ładowarka Schaffer Bruder 02190

Ładowarka Schaffer Bruder 02190

Kod producenta: BR02190
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Ładowarka Schaffer Bruder 02190

Ładowarka Schaffer Bruder 02190

 


Ładowarka kompaktowa czołowa Schaffer 2034 od firmy Bruder to zabawka, która spodoba się na pewno miłośnikom maszyn rolniczych oraz budowlanych. Model został odwzorowany w skali 1:16 z wysoką precyzją oraz dokładnymi szczegółami. Wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, przy zachowaniu intensywności kolorów, które nadają maszynie eleganckiego wyglądu. Zestaw przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Ładowarka kompaktowa posiada przegubowy układ do sterowania pojazdem, dzięki czemu mały urwis może bez przestawiania całej maszyny, a jedynie po obróceniu łyżki załadować przewożony towar. Zastosowana funkcja ułatwia także samo skręcanie i operowanie ładowaczem. Dla ochrony operatora maszyny zostały zamontowane barierki umieszczone z obu stron fotela kierowcy.

Ładowarka czołowa jest w pełni funkcjonalna, zarówno ramię jak i sama łyżka podnosi się, aby nasza pociecha bez problemu kopała i przewoziła piasek. Ramię ładowarki jest sterowane za pomocą dźwigni, dzięki czemu urozmaicamy zabawę dziecku.

Zamieszczoną w zestawie przednią łyżkę możemy zdjąć i wymienić na inne akcesoria do załadunku (BR02318) dostępne na naszej stronie internetowej.

Dodatkowo maszyna posiada z tyłu pojazdu hak do którego możemy doczepić inne maszyny rolnicze. Jeśli z niego nie korzystasz, istnieje możliwość jego całkowitego demontażu.

Producent zadbał o bezpieczną zabawę naszego dziecka, poprzez montaż miękkich gumowych opon z profilowanym bieżnikiem. Dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz bez uciążliwego hałasu. Małe drobnostki oraz unowocześnienia pobudzą wyobraźnię, zachęcą dziecko do dalszej zabawy a może pozwolą odnaleźć ich nowe pasje.

W skrócie:
  • przegubowy układ kierowniczy;
  • zamontowane po obu stronach kabiny operatora barierki;
  • zdejmowany tylny hak;
  • zdejmowana przednia łopata;
  • w pełni funkcjonalne ramię załadowcze;
  • gumowe miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02190
Wiek:
3+
Wymiary:
295 x 96 x 157 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
290 x 120 x 210 mm
Marka:
Inna