Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Akcesoria do załadunku Bruder 02318
  • Akcesoria do załadunku Bruder 02318
  • Akcesoria do załadunku Bruder 02318
Akcesoria do załadunku Bruder 02318 Akcesoria do załadunku Bruder 02318
Akcesoria do załadunku Bruder 02318

Akcesoria do załadunku Bruder 02318

Kod producenta: BR02318
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(16.03.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Akcesoria do załadunku Bruder 02318

Akcesoria do załadunku Bruder 02318

 


Akcesoria do załadunku Bruder 02318 uzupełniają kolekcję części marki Bruder, które sprawdzą się podczas transportu. Dodatek został odwzorowany zgodnie z oryginalną częścią maszyny, przy zachowaniu intensywności barw. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Akcesoria zostały odwzorowane w skali 1:16 zgodnie z rzeczywistymi częściami, które można spotkać w magazynie, na placu składowym czy w gospodarstwie rolnym. Proponowane akcesoria stanowią ciekawe uzupełnienie serii maszyn rolniczych oraz budowlanych z ładowaczem czołowym.

W zestawie znajduje się dodatkowy adapter, który umożliwi podczepienie osprzętu do ładowarki. Nasza pociecha bez problemu może unieść bezpiecznie przewożony ładunek. Więcej przyjemności z zabawy dadzą dołączone szerokie widełki do transportu palet oraz wąskie służące do transportu zbiorów z pola np. bel siana. Dodatkowo w opakowaniu znajduje się kosz do przewozu drobniejszych materiałów oraz wciągarka linowa. Transportowane towary nie zostaną uszkodzone, a w gospodarstwie będzie panował większy ład i porządek.

Akcesoria do załadunku przydadzą się na pewno podczas przewozu palet, drobniejszych materiałów czy towarów delikatnych. Podczas zabawy dziecko rozwija oraz pobudza wyobraźnię, a także uczy się obowiązków, które należą do pracy rolników.

Zestaw pasuje do wszystkich ciągników serii Profi oraz ładowarki teleskopowej Manitou. Posiada wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa na rynku europejskim.

Zestaw zawiera:
  • skrzynia ładunkowa - kosz;
  • wciągarka linowa;
  • 2 szt. wideł szerokich;
  • 4 szt. wideł wąskich;
  • mocowanie do wideł;
  • dodatkowy adapter do osprzętu;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02318
Wiek:
3+
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
160 x 70 x 170 mm