Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Chwytak do bel słomy z okrągłą belą Bruder 02332
  • Chwytak do bel słomy z okrągłą belą Bruder 02332
  • Chwytak do bel słomy z okrągłą belą Bruder 02332
Chwytak do bel słomy z okrągłą belą Bruder 02332 Chwytak do bel słomy z okrągłą belą Bruder 02332
Chwytak do bel słomy z okrągłą belą Bruder 02332

Chwytak do bel słomy z okrągłą belą Bruder 02332

Kod producenta: BR02332
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
36,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Chwytak do bel słomy z okrągłą belą Bruder 02332

Chwytak do bel słomy z okrągłą belą Bruder 02332

 

Chwytak do bel słomy oferowany przez firmę Bruder uzupełnia kolekcję nowości maszyn 2019 roku. Dodatek został odwzorowany zgodnie z oryginalną łyżką maszyny do transportowania zwiniętych bel słomy. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. Aby zabawa stała się bardziej rzeczywista do zestawu dołączono belę słomy.

Chwytak posiada regulację szerokości przenoszonych bel. Za pomocą pokrętła dziecko w szybki sposób może otworzyć szerzej ramiona lub też je zwęzić. Dzięki funkcjonalności chwytak idealnie sprawdzi się także do przewożenia innych zabawek, które maluch ma pod ręką w swoim pokoju :)

Producent zadbał o to, aby montaż chwytaka nie sprawił dziecku większych problemów, a przy okazji był uniwersalny i pasował do wszystkich ładowaczy czołowych, a także ładowarek teleskopowych. Dodatkowo chwytak w ciągniku 03190 można zamontować także z tyłu maszyny - na haku. Małe drobiazgi urozmaicą zabawę dzieci oraz porwą je w wir na wiele godzin.

Zabawka wykonana została z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, cechuje się wysoką precyzją wykonania oraz solidną konstrukcją. Posiada wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa na rynku europejskim.

W skrócie:
  • chwytak otwierany i zamykany za pomocą pokrętła;
  • bardzo łatwy montaż i demontaż;
  • w zestawie dołączona jedna bela;
  • pasuje do wszystkich ładowaczy czołowych przeznaczonych do traktorków, ładowarek teleskopowych, ładowarki kompaktowej Schaffer, ładowarki kołowej i gąsienicowej CAT;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02332
Wiek:
3+
Wymiary:
120 x 86 x 86 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
120 x 110 x 190 mm