Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Karmnik dla ptaków Stanley Junior

Karmnik dla ptaków Stanley Junior

Kod producenta: SY-K020
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
99,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Karmnik dla ptaków Stanley Junior

Karmnik dla ptaków Stanley Junior

 

Karmnik dla Ptaków SY-K020 do samodzielnego złożenia i pomalowania wzbogaca kolekcję drewnianych konstruktorskich zestawów od marki Stanley. Modelarski zestaw idealnie dopasowany do potrzeb naszych najmniejszych pociech.

W zestawie otrzymasz kawałki drewna, śrubki oraz gwoździe, które wspomogą złożenie modelu, pędzel do malowania drewna oraz cztery kolory farbek. Dlatego po utworzeniu konstrukcji możesz zająć się wyglądem wizualnym i pomalować elementy drewniane według własnych upodobań. Co więcej, aby złożenie nie było zbyt uciążliwe producent do zestawu dołączył instrukcję montażu w języku polskim, dlatego też młody konstruktor może nią się posiłkować podczas budowania drewnianego karmnika.

Kolorowy karmnik gwarantuje wiele godzin zabawy i zaangażowania dziecka w proces budowania. Niezwykle ważnym atutem tego zestawu jest to, że jest bardzo łatwy w montażu, a zawarta w zestawie instrukcja j pozwoli jeszcze więcej czerpać przyjemności z procesu tworzenia. Zabawki marki Stanley pozwolą dziecku na samodzielne działania, mają również ogromny potencjał edukacyjny, aby przyzwyczaić malucha do różnych narzędzi, materiałów z umiejętnością tworzenia określonych rzeczy. Zestaw marki Stanley łączą przyjemne z pożytecznym, uczą oraz bawią, a przy tym ich design prezentuje się doskonale.

W skład zestawu nie wchodzą narzędzia potrzebne do montażu karmnika, są one dostępne jako oddzielny produkt.

Stanley Jr. to jedna spośród marek tworzących wysokiej jakości narzędzia mająca na uwadze spełnienie oczekiwań zarówno tych małych jak i dorosłych konstruktorów. Firma produkuje zestawy towarzyszące dzieciom w procesie dorastania i które płynnie można zamienić na dorosłe narzędzia kiedy podrosną. Cały asortyment wykonano z drewna, nietoksycznego tworzywa ABS i innych materiałów. Tworzywa użyte do produkcji zabawek posiadają certyfikaty FSC. Zastosowane materiały są bezpieczne i trwałe, aby mogły przetrwać długotrwałą  zabawę naszych budowniczych urwisów.

Zestaw zawiera:

  • pocięte elementy drewniane;
  • cztery farbki;
  • pędzelek;
  • śrubki oraz gwoździe od montażu;
  • instrukcja obsługi w języku polskim.
Producent:
STANLEY
Kod producenta:
SY-K020
Wiek:
5+
Ilość elementów:
51
Wymiary:
18 x 13 x 20,6 cm