Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
5-częściowy zestaw samochodów i narzędzi Stanley Junior

5-częściowy zestaw samochodów i narzędzi Stanley Junior

Kod producenta: SY-U001-K02-T03
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(08.07.2022)
159,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
5-częściowy zestaw samochodów i narzędzi Stanley Junior

5-częściowy zestaw samochodów i narzędzi Stanley Junior

 

Poczuj się jak prawdziwy mechanik i zbuduj własne samochody z udziałem zestawu narzędzi marki Stanley. W skład zestawu wchodzą dwa pojazdy do zbudowania oraz narzędzia: młotek, śrubokręt oraz okulary ochronnePięcioelementowy zestaw to idealny produkt dopasowany do potrzeb najmłodszych urwisów, a zwłaszcza dla miłośników różnego rodzaju pojazdów.

Konstruktorski zestaw pozwoli samodzielnie zbudować dwa pojazdy typu: samochód wyścigowy oraz spychacz. Wszystkie narzędzia stworzono w ergonomicznym rozmiarze, aby odpowiednio leżało w dziecięcej dłoni.

Dołączone narzędzia wyposażono w antypoślizgowe uchwyty, a w całości wykonane zostały z metalu oraz gumy. Wszystkie konstrukcyjne zabawki marki Stanley wykonano z drewna, nietoksycznego tworzywa ABS oraz innych bezpiecznych materiałów. Asortyment marki Stanley został stworzony w sposób przemyślany oraz bezpieczny zapewniając długotrwałą zabawę.

Stanley Jr. to jedna spośród marek tworzących wysokiej jakości narzędzia mająca na uwadze spełnienie oczekiwań zarówno tych małych jak i dorosłych konstruktorów. Firma produkuje zestawy towarzyszące dzieciom w procesie dorastania i które płynnie można zamienić na dorosłe narzędzia kiedy podrosną. Tworzywo użyte do produkcji zabawek posiadają certyfikaty FSC. Zastosowane materiały są bezpieczne i trwałe, aby mogły przetrwać długotrwałą  zabawę naszych budowniczych urwisów.

W zestawie:

  • koła plastikowe;
  • elementy metalowe oraz drewniane;
  • śrubki, gwoździe, wkręty;
  • młotek;
  • śrubokręt;
  • okulary ochronne;
  • instrukcja.

Wymiary samochodu wyścigowego po złożeniu: 11,4 x 4,2 x 3,2 cm (dł x szer x wys)
Wymiary spychacza po złożeniu: 9,7 x 6,7 x 7 cm (dł x szer x wys)

Producent:
STANLEY
Kod producenta:
SY-U001-K02-T03
Wiek:
5+
Ilość elementów:
5