Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Radiowóz Stanley Junior

Radiowóz Stanley Junior

Kod producenta: SY-K096
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(08.07.2022)
124,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Radiowóz Stanley Junior

Radiowóz Stanley Junior

 

Radiowóz od renomowanej marki Stanley to konstrukcyjny zestaw, który przypadnie do gustu młodym konstruktorom. Świetnie odwzorowany pojazd spodoba się młodym miłośnikom służb mundurowych, którzy lubią majsterkować podczas codziennej zabawy.

W designerskim zestawie znajduje się komplet elementów dzięki, którym skonstruujesz i pomalujesz ten wyjątkowy pojazd. W wir budowania wprowadzi dołączona do zestawu instrukcja. Za pomocą obrazków nawet najmłodszy inżynier zrozumie system budowania. Fajną alternatywą jest to, że po wykonaniu projektu możesz własnoręcznie pomalować każdy z elementów, a to wszystko za sprawą dołączonych do zestawu farbek.

Konstruktorski komplet przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 5 roku życia. Drewniane auto policyjne to świetny pomysł na prezent dla najmłodszych majsterkowiczów. Zestaw z pojazdem tworzą elementy drewniane z dodatkiem metalowych utrzymując stabilnie konstrukcję, a na koniec dumny młody inżynier może pomalować swój pojazd według własnej koncepcji. Poprzez taką formę zabawy dziecko rozwinie koordynację wzrokowo-ruchową, zdolności motoryczne, poszerzy dziecięcą wyobraźnię oraz zyska umiejętność rozwiązywania problemów.

Od początku narzędzia firmy Stanley biorą udział w procesie dorastania każdego najmniejszego konstruktora. Designerski komplet to doskonała alternatywa na wspólne spędzenie czasu z rodziną podczas wspólnego tworzenia i budowania. Zestaw z samochodem policyjnym zawiera 39 elementów w tym znajduje się 4 kółek gumowych, pocięte kawałki drewna, wkręty, papier ścierny, pędzelek, 4 kolory farbek: biały, niebieski, żółty oraz czerwony oraz instrukcja montażu.

Stanley Jr. to jedna spośród marek tworzących wysokiej jakości narzędzia mająca na uwadze spełniać oczekiwania zarówno tych małych jak i dorosłych konstruktorów. Firma produkuje zestawy towarzyszące dzieciom w procesie dorastania i które płynnie można zamienić na dorosłe narzędzia kiedy podrosną. Konstruktorskie zabaw są bezpieczne i trwałe, aby mogły przetrwać długotrwałą zabawę.

Producent:
STANLEY
Kod producenta:
SY-K096
Wiek:
5+
Ilość elementów:
39
Wymiary:
20,57 x 9,91 x 8,38 cm