Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Port przeładunkowy Brio World 33061

Port przeładunkowy Brio World 33061

Kod producenta: BRIO33061
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
199,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Port przeładunkowy Brio World 33061

Port przeładunkowy Brio World 33061

 

Port przeładunkowy 33061 to kolejna interesująca zabawka od marki Brio. Zabawka przedstawia transport łączony. Po trasie w owalnym kształcie porusza się lokomotywa z wagonem. Kolej jest na baterie i porusza się do przodu oraz tyłu. Pociąg tylko czeka aż zostanie załadowany. Przewóz ładunków jest bardzo prosty, gdyż wagon ma rozsuwane drzwi, a w środku można umieścić ładunek, aby bezpiecznie go przetransportować. Interesujący zestaw pozwoli również na przeładowanie towaru z pociągu na statek, a to wszystko odbywa się przy użyciu dźwigu z pokrętłem oraz magnesem. Dołączony statek transportowy posiada dwie zamykane ładownie na towary. Aby logistycznie przebiegł załadunek statek musi pojawić się wewnątrz toru dlatego podnoszony most usprawni mu ten proces.

Port składa się z 16 kolorowych elementów. Z uwagi na bezpieczeństwo naszych najmłodszych pociech zestaw przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia. Port towarowy zaprojektowano i wyprodukowano bezpośrednio w Szwecji. W całości asortyment spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa CE oraz FSC gwarantując, że pozyskane drewno do produkcji zachowuje żywotność lasów i ich bogactw naturalnych.

Kolejka Brio pomaga dzieciom poznawać otaczający świat w przyjazny oraz pełen przygód sposób, a jednocześnie rozwija ich umiejętności motoryczne. To zabawka edukacyjna i kreatywna zarazem, która pozwoli maluchowi na długie godziny zabawy. Przecież w spedycji nie ma czasu na nudę i zawsze jest coś do zrobienia, a więc w drogę!

Brio to marka specjalizująca się w produkcji drewnianych zabawek. Producent tworząc asortyment skupia się na bezpieczeństwie, wysokiej jakości produktów, a przede wszystkim na łatwym zrozumieniu oraz rozwoju dziecka. Ciekawe zabawki firmy Brio zapewnią mnóstwo radości oraz utworzą wiele szczęśliwych wspomnień z ich dzieciństwa. Drewniane kolejki oraz pociągi zachęcą do kreatywnego myślenia, rozwiną umiejętności manualne oraz poszerzą dziecięcą wyobraźnię.

Do pełnego funkcjonowania zestawu potrzebne są baterie typu 1 x AA.

W zestawie:

  • lokomotywa na baterie;
  • wagon rozsuwany;
  • 2 x ładunek;
  • statek towarowy;
  • dźwig;
  • podnoszony most i jego podpora;
  • 8 x torów.
Producent:
BRIO
Kod producenta:
33061
Wiek:
3+
Ilość elementów:
16
Wymiary:
51 cm x 60 cm (szer. x gł.)
Baterie:
1 x AA (brak w zestawie)
Wymiary opakowania:
36,5 x 27 x 12 cm (szer. x wys. x gł.)