Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Aktywne filtry

Micro Kickboard

Aktywne filtry

Nowoczesne hulajnogi micro

Rynek wypełniony jest obecnie różnego rodzaju sprzętem dla najmłodszych, jednakże od pewnego czasu prym wiodą niewątpliwie hulajnogi dla dzieci. Jest to połączenie doskonałej zabawy i przyjemności z aktywnością fizyczną. Dzięki jeździe na hulajnodze, nasza pociecha nawet w czasie zwyczajnego spaceru będzie się świetnie bawiła, a przy tym zażyje ruchu, który jest tak ważny na tym etapie rozwoju. Innowacyjne hulajnogi micro to wytwór szwajcarskiego producenta, dbającego przede wszystkim o bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy, a także jego komfort. Pośród naszej oferty, możecie Państwo znaleźć model dla starszych dzieci - hulajnogi 2w1, która łączy w sobie zarówno funkcję hulajnogi, jak i deskorolki. Cechuje ją przede wszystkim precyzyjna, solidna konstrukcja, a także niespotykany, przyciągający uwagę design. Hulajnoga trójkołowa jest to świetny pojazd, który sprawdzi się podczas zabawy czy też spaceru w parku.

Hulajnogi 2w1 dla dzieci

Rozwijanie koordynacji ruchowej i motoryki u naszych dzieci jest niezwykle istotne, dlatego już od najmłodszych lat warto o zadbać. Bardzo pomocne mogą być w tym właśnie hulajnogi trójkołowe, które są niezwykle stabilne i bezpieczne. Jest to wyjątkowo atrakcyjna forma rozrywki, która zapewni pociechom ogrom zabawy, dbając przy tym o ich aktywność fizyczną, co obecnie jest bardzo ważne. Coraz mniej dzieci bowiem uprawia jakikolwiek sport i spędza czas na świeżym powietrzu. Warto więc w pewien sposób zachęcić naszą pociechę i zapewnić jej rozrywkę. Taką może być właśnie hulajnoga 2w1, która jest połączeniem tradycyjnej hulajnogi oraz deskorolki. Jest to idealna propozycja zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, która świetnie sprawdzi się również jako prezent na różnego rodzaju okazje. Hulajnogi micro to gwarancja bezpieczeństwa, bowiem jest ona wykonana z wysokiej jakości materiałów z dbałością o najdrobniejszy detal.