Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 449,00 zł - 849,00 zł

Wiek

Wiek

Kolor

Kolor

Wysokość kierownicy

Wysokość kierownicy

Waga

Waga

Sposób składania

Sposób składania

Micro Sprite

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Wysokiej jakości hulajnogi micro

Hulajnogi dla dzieci to obecnie jeden z najbardziej popularnych pojazdów dla najmłodszych, albowiem ich podstawową cechą jest połączenie zabawy z aktywnością fizyczną. Dzisiejsze hulajnogi są wyposażone w wiele interesujących gadżetów, a ich wygląd niezwykle przykuwa uwagę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo hulajnogi micro doświadczonego, szwajcarskiego producenta. Oferowane przez nas dwukołowe hulajnogi dla dzieci to wspaniały środek transportu, który może służyć podczas zabawy z rówieśnikami, w czasie spaceru czy też w drodze do szkoły bądź przedszkola. Dzięki temu zadbamy o to, aby nasza pociecha zażywała odpowiednią ilość aktywności ruchowej na świeżym powietrzu, co w obecnych czasach jest wyjątkowo ważne. Hulajnogi micro są wykonane z najwyższą starannością przy zastosowaniu doskonałej jakości materiałów, co zapewnia ich przyszłym użytkownikom stuprocentowe bezpieczeństwo.

Hulajnogi dla dzieci w atrakcyjnych cenach

Pośród naszej oferty znajdziecie u nas Państwo tradycyjne hulajnogi dla dzieci, które posiadają dwa kółka. Jednym z takich są modele Micro Sprite, które są przeznaczone dla dzieci powyżej piątego roku życia oraz starszych. Posiadają one lekką, zgrabną konstrukcję, którą bez żadnego problemu możemy złożyć, dzięki czemu można zabrać je ze sobą niemalże wszędzie. Dane hulajnogi micro wyposażone są również w diody LED umieszczone w kółkach, dzięki czemu nasza pociecha będzie doskonałe widoczna nawet po zmroku. Ponadto znajdujące się w naszej ofercie hulajnogi dla dzieci dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala z łatwością znaleźć model idealny zarówno dla dziewczynek oraz chłopców. Wszystkie hulajnogi micro są odpowiednio dostosowane rozmiarem do dziecka, dlatego jazda na nich jest czystą przyjemnością i nawet pokonanie dłuższej trasy nie jest specjalnie trudne.