Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Koparko-Ładowarka JCB 4CX Bruder 02428
 • Koparko-Ładowarka JCB 4CX Bruder 02428
 • Koparko-Ładowarka JCB 4CX Bruder 02428
 • Koparko-Ładowarka JCB 4CX Bruder 02428
 • Koparko-Ładowarka JCB 4CX Bruder 02428
 • Koparko-Ładowarka JCB 4CX Bruder 02428
Koparko-Ładowarka JCB 4CX Bruder 02428 Koparko-Ładowarka JCB 4CX Bruder 02428 Koparko-Ładowarka JCB 4CX Bruder 02428 Koparko-Ładowarka JCB 4CX Bruder 02428 Koparko-Ładowarka JCB 4CX Bruder 02428
Koparko-Ładowarka JCB 4CX Bruder 02428

Koparko-Ładowarka JCB 4CX Bruder 02428

Kod producenta: BR02428
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
129,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Koparko-Ładowarka JCB 4CX Bruder 02428

Koparko-Ładowarka JCB 4CX Bruder 02428

 

Koparko-ładowarka JCB 4CX to kolejna maszyna z serii budowlanej firmy Bruder zaskakująca wieloma funkcjami ukrytymi w niepozornej obudowie maszyny. Zabawka spodoba się na pewno urwisom, które skończyły 3 lata i nie mają tego modelu pojazdu budowlanego marki Bruder. Koparko-ładowarka została wykonana w skali 1:16 zgodnie z prawdziwą maszyną. Nawet jej kolory są takie same. Odgrywaj scenki z budowy czy na żwirowni przy zabawie.

Pojazd posiada terenowe zawieszenie, które ułatwia jazdę po nierównym terenie. Zabawka sprawdzi się przy zabawie na podwórku czy przejeździe po przeszkodzie, dlatego, że zawieszenie nie unosi się.

Z przodu maszyny zamontowano w pełni funkcjonalne ruchome ramię ładowarki czołowej, które można podnosić i opuszczać. Zarówno ramię jak i sam chwytak podnosi się, aby nasza pociecha bez problemu kopała i przewoziła piasek. W przypadku, gdy chcemy pozostawić ramię w danej pozycji istnieje możliwość jej blokady.

Z tyłu pojazdu znajduje się natomiast podnoszone i opuszczane ramię koparki z ruchomą łyżką. W przypadku, gdy chcemy aby zabawka zajmowała mniej miejsca na półce istnieje możliwość złożenia ramienia maszyny. Ułatwi to przede wszystkim oraz pozwoli zachować bezpieczeństwo podczas przejazdu na drogach o wzmożonym ruchu.

W maszynie znajduje się obracany fotel operatora, by bez zbędnego przestawiania maszyny przenieść wykopany piasek czy zacząć kopać drugi dół po przeciwnej stronie. Operator maszyny widzi również co się dzieje z drugiej strony i czy może spokojnie wykonywać manewry drugim ramieniem, nie stwarzając niebezpieczeństwa. Zamontowano kierownica obraca się, by dziecko poczuło się jak prawdziwy operator maszyny.

Przy ramieniu koparki znajdują się wysuwane podpory, które stabilizują całą konstrukcję oraz zabezpieczają maszynę przed wywróceniem. Wykopywanie skarbów z piasku czy kopanie dołków pod budowę to istna frajda dla naszej pociechy, która porwie dziecko w wir zabawy na wiele godzin.

Maszyna wyposażona jest w gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, dlatego można korzystać z niej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków.

W skrócie:
 • podnoszone ramię ładowarki czołowej z możliwością blokady;
 • ruchoma przednia łyżka ładowarki z możliwością blokady;
 • obracany o 360 stopni fotel w kabinie operatora;
 • ruchoma kierownica;
 • składane oraz przesuwane ramię koparki (z tyłu pojazdu);
 • ruchome ramię i łyżka koparki (tylne ramię);
 • wysuwane podpory;
 • terenowe zawieszenie;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02428
Wiek:
3+
Wymiary:
520 x 160 x 185 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
500 x 170 x 190 mm
Marka:
JCB